2737
2739

شوهرم با همه عقاید من فرق داره همه جوره با من لج داره کافیه بگم شبه تا اون گییییر بده که همیشه روزه تا لج تو در بیاد.بچه ام چه گناهی کرده؟!⁦😭

نزدیک دو سال با مادرشوهرم زندگی کردم دخاااالت پشت دخالت تا جایی که از خونه خودمون بیرون امداختمون و شوهر پخمه من هیچی نگفت.بی پول از اونجا زد بیرون بچه دار شدم همش تو تربیت بچه ام دخالت میکنه دو روز یه بار گیررر که اگه نیاریش من میام پیشتون میمونم.همه اینا رو هم با محبت میگه ها .دوسش دارم ولی نمیتونم زندگی باهاش رو تحمل کنم.از اون زمان گند زد به زندگی ما شوهرم هر روز به من سرد تر شد.همش دعوا داریم.هی حرف طلاق جدایی.ولی هیچی.دیگه جایی رسیدم حاضرم ازش جدا شم حتی بچه مو بگیره😭😭😭😭😭منم برم بمیرم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عذاب میکشی طلاق.

بچه داری ببر باخودت نمیده خودتونجات بدع.

تامام

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 

شوهرم تلاشمیکنه مثلا شرایط زندگیم اروم باشه ولی از طرفی میگه باید برگردیم خونه خودمون یا همش پیش خانواده اش خوشه.من همش عصبی میشم.وابستگی حماقت باری دارن.از همه وابسته تر هم شوهر منه

اگر قراز بود خودکشی راه حل باشه هیچوقت به این دنیا نمیومدیم. اینجوری هم دنیامون خراب میشه هم اخرتمون...

یه مدت برو خونه مامانت اینا شاید اروم بشی. زیاد تو خونه نمون بیرون برو خرید برو با دوستات گردش برو بچتو ببر پارک

یه صلوات بفرست، ثوابش نصف نصف ❤
2740

عزیزم آروم باش

خدا به دلت صبر بده منم همینجور بودم دقیقا 

اول برو پیش یه مشاور خوب نه از این دوزاریا که فقط میگن طلاق بگیر یا زندگیتو بدتر میکنن حتی اگه لازم بود شوهرتو به زور ببر مثلا بگو برا افسردگی خودم رفتم گفته باید کسانی که باهاشون زندگی میکنی رو بیاری باهاشون حرف بزنم شاید شرایط بهتر شد انقد غصه نخور بچت گناه داره

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
طللللللااااااااق

میخواستم بگیرم.اوضاع اعصابم خیلی داغونه ترسیدم تو روند طلاق بدتر شم یا بمیرم که بچه مو بگیره.از طرفی بازم پی شو به دلم مالیدم گفتم هفت سال مال منه تا اون موقع خدا بزرگه ولی آخه طوری به ستوه میارتم که حتی از بچه خودم متنفر میشم که از اون خانواده اس و شبیهشون میشه😭😭😭😭😭😭

بدون اون میمیرم میدونم