2733
2739
عنوان

زندگیم توی یه روز به گند کشیده شد😭

1017 بازدید | 56 پست

منی که معدلم از 19/90 پایین تر نیومده بود.... نه رشته انسانی اوردم نه تجربی😭😭😭 حالا چه خاکی تو سزم بریزم خونوادم منو میکشننننننننن..... چطوری بهشون بگم... همه مسخرم میکنن 😭😭😭 خدا بگم چیکارت نکنه کرونا.... بدبخت شدم کل آیندم تباه شد

➖⃟💛•• 𝓣𝓡𝓔𝓐𝓣 𝓔𝓥𝓔𝓡𝓨𝓞𝓝𝓔 𝓛𝓘𝓚𝓔 𝓣𝓗𝓔𝓜𝓢𝓔𝓛𝓥𝓔𝓢 با هرکي مثلِ خودش . . .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
برو غیر انتفاعی ساله بعدش میتونی بری دولتی غضه هم نخور دنیا به اخر نرسیده 

غیر انتفاعی نداریم.... من توی یه شهرستان ام ً... 😭 

2738
گر ز حکمت ببندد دری ز رحمت گشاید در دیگری

چه دری بابا.... منم قبلا همین اعتقادو داشتم ولی چه دری 😭

به اون روزایی فکرمیکنم که منم مثل توبودم خدا یه راه دیگه برام باز کردو الان یه جای دیگه ام ویه آدم دیگه جهان به تمایلات ورویاهای ما نمی چرخه رفیق خودتو واسه همه چی آماده کن

خدایابابت تمام داده هاونداده هات شکر🌼

سلام با توجه به علایق و فرمای روانشناسی شخصیت و... براتون انتخاب رشته شده. مگه رشته های فنی چه عیبی دارن؟ خیلی هم خوبن... آدم باید رشته ای بره که توش توانایی و علاقه باشه نه به جو جامعه... من خیلی پزشک میشناسم که زندگی‌عادی دارن ولی خیلی افرادی که رشته های سطح پایین خوندن ولی مقاومت کردن و خوب رشته اشون شدن حالا درامد و جایگاهشون از ی پزشک خیلی بالاتره...دیدم که میگم...بشین با خودت فک کن و با افتخار رشته اتو بگو و واسش تلاش کن...مهم نیس شاهراه باشی یا خورشید...اگه ی کروه راه یا ستاره هستی...تلاش کن....مهم اینکه بهترین هرآنچه هستی باش...

2706