2733
2739
عنوان

توقعم زیاده؟! ( لطفا بیا )❤🍓

| مشاهده متن کامل بحث + 500 بازدید | 66 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حق پدر مادر اینه ک سر ی بیرون رفتن ی دعوا بپا کنن ک آخرش زهرمارم بشع طبق معمول برم اتاقم؟

ببین اصلا کاری به روابط خانوادگیو پدر و مادر و ازین حرفا ندارم.  شما داری تو یه خانواده زندگی میکنی که کمترین کارشون اینه هزینه زندگی تو رو دارن میدن

پس تا یه جایی حق دارن توی کارات نظر بدن. این کمترین حق اوناست

خداوندا از تو کمک میخواهم و میدانم که دست نیازم را خالی از لطفت باز نمیگردانی.⚘❤🤲
2728
باشه تو راست میگی لازم نبود اینطور به آدم بپری با نظرم مختلفی ریپ نزن نه اعصاب من خراب میشه نه اعصاب ...

ملت چه بی اعصابن😐😑😐😑

خداوندا از تو کمک میخواهم و میدانم که دست نیازم را خالی از لطفت باز نمیگردانی.⚘❤🤲
ملت چه بی اعصابن😐😑😐😑

ببخشید من حرفی زدم ؟ چیزی گفتم ؟ شما ریپ زدی پریدی به من  و انتقاد کردی منم گفتم لازم نیست ریپ بزنی وقتی مخالفی حرف بدی نزدم متهم هم شدم عجب 😐😐

« سرت تو باسن خودت باشه دوست گرامی نه تو باسن مردم  ⁦ಥ_ಥ⁩عاقد تهکوک و چانبک هستم 😎🤝💙"تامبویم 🙂".              خواهر عزیز ، برادر گرامی ، دوست عزیز ، خانم محترم ، انسان محترم لطفا اگر با نظر من مخالف هستید اگر از طرز گفتار و رفتار من خوشت نمیاد منو ریپ نزن نه اعصاب من خراب میشه نه شما با تچکر 🤝💙
اهان  پس حق با توعه سعی کن کم کم بهشون بفهمی که میری بیرون تو چهارچوب اونایی و تا شب میای خونه ...

میدونی قیافم یجوریه انگار غلط اندازه هرکار میخوام بکنم میگن توروخدا حواست باشع میخوای چکار کنی 😑

بخاطر ی قضیه ای هم مامانم اعتمادش یکم از دست دادع کلا خراب کردم😑😕

۴۰ درصدش تقصیر خودمه😑😕 

2740
ببخشید من حرفی زدم ؟ چیزی گفتم ؟ شما ریپ زدی پریدی به من  و انتقاد کردی منم گفتم لازم نیست ریپ ...

از این به بعد تو امضات بنویس ریپ زدن ممنوع

یه جای عمومی داری صحبت میکنی، خیلی طبیعیه که نظرات مخالف هم ریپلتی بشن. (صرفا جهت اطلاع)

از این به بعد تو امضات بنویس ریپ زدن ممنوع یه جای عمومی داری صحبت میکنی، خیلی طبیعیه که نظرات مخالف ...

باش 

« سرت تو باسن خودت باشه دوست گرامی نه تو باسن مردم  ⁦ಥ_ಥ⁩عاقد تهکوک و چانبک هستم 😎🤝💙"تامبویم 🙂".              خواهر عزیز ، برادر گرامی ، دوست عزیز ، خانم محترم ، انسان محترم لطفا اگر با نظر من مخالف هستید اگر از طرز گفتار و رفتار من خوشت نمیاد منو ریپ نزن نه اعصاب من خراب میشه نه شما با تچکر 🤝💙
بازم حقو ب اونا دادید😕😕😕😕

اصلا همه حق با اونا نیست. همونطور که همه حق با تو نیست.

طبق هر شرع و عرف و قانونی حساب کنی،وقتی داری با یک سری انسان اا رابطه برقرار میکنی، چون این رابطه دو طرفه است، بنابراین حقوق هم دو طرفه است. 

اگر مذهبی بودی میگفتم رساله حقوق امام سجاد رو بخون. واسه هر چیز و هر کسی حقی هست. از جمله حقوق فرزند و حقوق والدین.

اما همه هم محدوده دارن.

نمیشه شما طبق سلیقه خودت زندگی کنی و فقط از مزایای خانواده بهره ببری

بازم حقو ب اونا دادید😕😕😕😕

هرچند اگه از پدر و مادرت بپرسی اونا هیچ سودی از اینکه تو زود بیایی خونه یا دیر نمیبرن. پدر و مادر صرفا عاشق و شیدای بچه ها هستن که حاضرن هر دعوا و هر ناراحتی رو تحمل کنن تا به بچه اشون کوچکترین آسیبی نرسه.

اصلا همه حق با اونا نیست. همونطور که همه حق با تو نیست. طبق هر شرع و عرف و قانونی حساب کنی،وقتی دار ...

درسته

کلا من مدلم جوریه دلم میخواد بذارن تو حال خودم باشم ن بهم بگن اینکارو کن ن بگن اینکارو نکن

رک بگم دوس دارم ب یورشون باشم😑😕

ببخشیدا

هرچند اگه از پدر و مادرت بپرسی اونا هیچ سودی از اینکه تو زود بیایی خونه یا دیر نمیبرن. پدر و مادر صر ...

بله میدونم خیلی دوسم دارن متوجهم بخاطر خودم میگن اما نمیتونم تحمل کنم اصلا بعضی وقتا ازشون متنفر میشم