2733
2739
عنوان

خوشبحالتون که زندگی دارین😔

196 بازدید | 8 پست

ازدواج کردین بچه دارین شوهرتون دوستون داره 

چند وقته هر وقت یه خانواده کنار هم میبینم افسوس میخورم برای خودم که بلاخره اون ادم ازدواج کرده بچه داره شوهرش دوستش داره زندگی داره امروز توی یه مرکز خرید بودم همه با خانواده اشون بودن خیلی ناراحت شدم خیلی بغض کردم برای خودم😞

تازه ۲۰ سالم شده ولی واقعا یکی رو نیاز دارم به عنوان همسر که دوستم داشته باشه منو برای خودم بخواد 😞

دلم خانواده ی پایدار میخواد

خیلی دلم برای خودم سوخت خیلی تنهام هیچکسو ندارم جز مادر و خواهرام 😞

پیشنهاد خیلییییی دارمیشنهاد ازدواج دوستی قیافه ی خیلی خوبی هم دارم اما من نمیتونم نزدیک کسی بشم که دوستش ندارم😔

قبلا هم ضربه بدی خوردم کسی که عاشقش بودم تنهام گذاشت و هنوزم ناراحتم بخاطر اون موضوع

چیکار کنم واقعا

توقع نداشته باش  زرتی عاشق خواستگار بشی باید چند جلسه  رفت آمد کنی  ببینی  اخلاق و فرهنگ بهتون میخوره  بعد کم کم علاقه پیدا میشه 

تخمک هیچ وقت برای رسیدن به اسپرم  شنا نمیکنه  پس هیچ وقت  دنبال هیچ مردی ندو

زندگی که اینا نیست فقط کسی میتونه خانواده تشکیل نده و خوشبخت باشه دلیل خوشبختی فقط ازدواج نیست ممکنه ازدواج نکنی و یه دلیل محکم تر و با ارزش تر از ازدواج برای خوشبختی داشته باشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

همش که شوهرنیست توی مشکلات زندگیت گاهی به پدرومادرنیازداری به خواهروبرادرمتاهلم بچه دارم دوماه پیش باچه سختی بابچه ی کوچیک پشت ماشین اسباب کشی کردم کسی نیومدکمک الان اینجابلایی سرم بیادهیچ کس نمیادگاهی وقتانیازداریم به بقیه

خوشبحال ما؟!چ خوشبحالی،بعد سه سال سوهرم بخاطر یه زن دیگه بهم گفت برو،از خونه بیرونم کرد، کسی که تا شبی که بخاد بیرونم کنه بهم نگفته بود قصد طلاق داره،شوکه شدم..... جوونیمو هدر داد،آینده مو سوزوند....کاش قبل ازدواج باهاش میمردم

2738