2733
2739
عنوان

برای درمان بیماری ها بیاید اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 129 بازدید | 31 پست
ممکنه مشکلتون از سودا باشه یک فرم داریم در فرم نگار گوگل ایجاد شده برای مزاج شناسی و یکسری نکات مهم ...

چشم ممنون الان پرمیکنم

میدونی تنهادلیل ارامش زندگی من اینه که برام مهم نیست دیگران درموردم چه فکری میکنن😊دیگران اگه فکرکردن بلدبودن یه فکری به حال خودشون میکردن😁برای رسیدن به حاجتم یه صلوات مهمونم کن دوست گلم🌹
حدودا ۵روزه ...نمیدونم چراهمش حالت خواب رفتنه ضعف شدیدم داره 

بزای تسکین موقت از شربت عسل و چیزهای گرمی مثل دارچین و زنجبیل و ... استفاده کنین یک مدت سردی نخورید مقداری هم فعالیت داشته باشید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بزای تسکین موقت از شربت عسل و چیزهای گرمی مثل دارچین و زنجبیل و ... استفاده کنین یک مدت سردی نخورید ...

فرم وپر کردم

میدونی تنهادلیل ارامش زندگی من اینه که برام مهم نیست دیگران درموردم چه فکری میکنن😊دیگران اگه فکرکردن بلدبودن یه فکری به حال خودشون میکردن😁برای رسیدن به حاجتم یه صلوات مهمونم کن دوست گلم🌹
2731
انشاالله فردا میگم پاسخ رو

اوک ممنونم

فرم وپر کردم

باید رفع یبوست بشید صبح دو فنجان آب جوشیده گرم بخورید نیاز نیست داغ باشه ولی ولرم و خنک هم نباشه گرم و نیمه گرم باشه همچنین روغن زیتون خام روزی یک قاشق کوچک (چایی خوری یا مربا خوری) ضمنا ساعت خواب اصلاح بشه ضمنا فعالیت و ورزش داشته باشید مزاجتون هم اونطور که فهمیدم قبلا گرم تر از الان بوده ولی الان رو سردی و تا حدودی سردی سودا رفته ولی اگه بخوام بگم سودا یا بلغم یا صفرا یا دم بنظرم بهتره بگم سردی برای شما برای رفع این مشکل به صورت سریع باید روغن سیاه دانه بمحل بزنین یبوست را رفع کنین گرمی بخورید و لب به سردی نزنین برای درمان اصولی و ریشه ای سردی از داروی بلغم زدا و سودا زدا طب اسلامی به علاوه دمنوش اسطوخودوس و گل گاوزبان دارچین و زنجبیل و بادرنجبویه و گل محمدی بازهم میگم گرمی مصرف کنین گرمی گرمی گرمی پرهیز از سردی پرهیز از سردی پرهیز از سردی به علاوه روغن مالی محل با روغن سیاه دانه و همچنین مصرف دمنوش برای درمان ریشه ای سردی تا یک ماه دمنوش مصرف شود

جواب دادم به اون فرم

شما همون هستید که جای نام گفتید نمیشه بگم؟ چون دیشب دو نفر پاسخ دادن 

مزاجتون گرمه الان هم نسبتا گرمی داره ولی داره رو به سردی و تا حدودی سردی سودا می‌ره باعث ناراحتی هم و غم وسواس ترس و ... میشه زمانی که به مغز بره تا حدودی هم شاید صفرا باشید بعنوان مزاج دوم صفرا هم جنب و جوش و مشکلات کیسه صفرا و بلکه کبد و زود عصبانی شدن و ... و. اگر صفرا زیاد بشه می‌تونه باعث بشه بسوزه و تبدیل به سودا سوخته بشه مابقی رو در پیام بدم میگم

2738
جواب دادم به اون فرم

از دمنوش زعفران و سنبل الطیب و زیرفون و به لیمو و گل گاو زبان و گل محمدی و عناب و کاسنی استفاده کنید از عرق کاسنی را هم استفاده کنید هر وقت هم دچار ناراحتی میشید با خود قرار کنید که سه ماه دیگر زنده اید و در زمانی که ناراحت میشوید بگید من که سه ماه بیشتر زنده نیستم چرا بابت این مسئله ناراحت بشم و یا در مسائل دیگر بنظرم خصوصی اینجا هم به بنده پیام بدید تا زیر نظر باشید 

از دمنوش زعفران و سنبل الطیب و زیرفون و به لیمو و گل گاو زبان و گل محمدی و عناب و کاسنی استفاده کنید ...

منظورتون از خصوصی پیام بدین یعنی درخواست دوستی بدم اینجا تا بتونم پیام بدم؟ 

جراحی سرطان پستان و انکوپلاستی

متاسفانه سرطان پستان شایعترین علت مرگ و میر نزد زنان است و یک زن از هر هشت زن دچار سرطان پستان می شود. در ایران سن ابتلا سرطان پستان ده سال کمتر از جوامع غربی است. ما هر ماه شاهد ابتلا دختران جوان هستیم که متاسفانه بدلیل سن کمشان و خوش بینی پزشکان در مراحل پیشرفته مراجعه می کنند. از سوی دیگر چه بسیار توده های خوش خیمی که به غلط مورد جراحی قرار می گیرند.

پرهیز از  تعلل در تشخیص و درمان سرطان پستان  وعدم انجام جراحی های بی مورد هدف اصلی این مرکز در راستای مراقبت از بیماری های پستان می باشد.

انکوپلاستی

سرطان پستان، خاموش و بی‌درد!

درد سینه همیشه چیز خوبی است مصیبت سرطان این است که درد ندارد. بیمار مراجعه می‌کند و می‌گوید من سه سال است که یک توده در سینه خود احساس می‌کنم اما کاری به کارم ندارد، اما الان در کمرم احساس درد دارم. یعنی او دچار سرطان شده و درد به کمرش زده و حالا مراجعه کرده است. متاستاز به استخوان کمر می‌زند و درد شروع می‌شود و بیمار تازه در پی درمان روانه مطب و بیمارستان می‌شود. اما وقتی توده را در سینه احساس می‌کند و درد ندارد با خودش فکر می‌کند مشکلی ندارد و مشکلی برایش بوجود نمی‌آید. گاهی هم می‌خواهد مساله را جدی نگیرد بلکه بیماری خود به خود رفع شود. اما وقتی بیماری پیشرفت کرد، درد شدید شد، متاستاز امانش را برید، آن زمان برای درمان اقدام می‌کند و ما با چنین پدیده‌ای هم متاسفانه سروکار داریم!

دکتر فرهاد موسی زاده، بهترین جراح پستان در تهران، در زمینه جراحی پستان و بیماری های مربوط به آن، همین طور جراحی زیبایی پستان، انکولوژی و … دارای بورد تخصصی میباشند. جهت تعیین وقت با دکتر موسی زاده، می توانید به صفحه تعیین نوبت وب سایت ایشان، مراجعه نمایید.

پس در خواست دادم تایید رو بزنین تا بشه پیام داد

بله یک نکته هم یادم اومد از عطر های آرامش بخش و گرم استفاده کنید از بو گلاب هم استفاده کنین میتونین گلاب رو به بالش بپاشید و دود اسفند هم استفاده کنین به اون دمنوش که گفتم بهارنارنج هم اضافه کنید یا اینکه بهارنارنج رو با گلاب و نبات یا شکر یا عسل شربت کنین بنظرم این مورد رو انجام بدید و اگر دیابت ندارید هر روز از این شربت استفاده کنین 

2706