2703
2553
عنوان

برای درمان بیماری ها بیاید اینجا

128 بازدید | 31 پست

بنده طبیب امیر پاسخگو درمان بیماری ها هستم انشاالله , تا ساعت ۵ سوال هارو مطرح کنید https://instagram.com/tabib_amir.ir?utm_medium=copy_link 

اینم اینستاگرام بنده هست اگه دایرکت اینجا پیام بدید بهتره 

(شاید فردا به سوالات جواب داده بشه از شکیبایی شما سپاسگزارم)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

سلام خواهشا جواب بدبد

من چندروزه ازکمر تا کف پام حالت مورمور و بی حسی و ضعف شدید دارم حالت خواب الودکی میدونید علت چیه

میدونی تنهادلیل ارامش زندگی من اینه که برام مهم نیست دیگران درموردم چه فکری میکنن😊دیگران اگه فکرکردن بلدبودن یه فکری به حال خودشون میکردن😁برای رسیدن به حاجتم یه صلوات مهمونم کن دوست گلم🌹
من مشکلم عصبیه می تونی کمک کنی

باید مزاج شناسی بشید خیلی از مشکلات ناشی از سومزاج هست بنظرم مشکل شما هم می‌تونه از همین باشه یک فرمی داریم که در فرم نگار گوگل ایجاد کردم برید جواب بدید و اطلاع بدید

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdI4DwVdpKNVFpcjseLb7KZmd0h8MfvqqFoXxojsZ8Pb5YGDw/viewform

سلام خواهشا جواب بدبد من چندروزه ازکمر تا کف پام حالت مورمور و بی حسی و ضعف شدید دارم حالت خواب الو ...

باید تشخیص داده بشه بنظرم ممکنه یا از مشکل مزاج و احتمالا سردی باشه و یا اینکه درمان مشکلتون حجامت باشه و شربت عسل

2714
باید تشخیص داده بشه بنظرم ممکنه یا از مشکل مزاج و احتمالا سردی باشه و یا اینکه درمان مشکلتون حجامت ب ...

از چربی یا دیسک کمرنیس؟

میدونی تنهادلیل ارامش زندگی من اینه که برام مهم نیست دیگران درموردم چه فکری میکنن😊دیگران اگه فکرکردن بلدبودن یه فکری به حال خودشون میکردن😁برای رسیدن به حاجتم یه صلوات مهمونم کن دوست گلم🌹
سلام خواهشا جواب بدبد من چندروزه ازکمر تا کف پام حالت مورمور و بی حسی و ضعف شدید دارم حالت خواب الو ...

چیز سردی خوردید؟ مشکل گوارشی دارید ؟ مزه دهانتون تلخه یا آب دهان تون زیاد شده؟ ناراحتی فکری دارید؟ اینها رو بگید که ببینم از سردی هست یا خیر

چیز سردی خوردید؟ مشکل گوارشی دارید ؟ مزه دهانتون تلخه یا آب دهان تون زیاد شده؟ ناراحتی فکری دارید؟ ا ...

بله مرتب میخورم.مشکل اعصلبم دارم خیلی استرسو عصبیم .نه تلخ نیست اتفاقا خیلی دهنم خشکه مرتب باید اب بخورم

از چربی یا دیسک کمرنیس؟

حجامت برای چربی هم مفیده ، بعد مگه همراه دیسک حالت ضعف ایجاد میشه؟ اگر بنظرتون اینطور هست بگید‍؟ مگر اینکه این دوتا مشکل باشه ولی شما یک مدت کوتاه هست که دچار شدید و احتمالا از یک مشکل هست

حجامت برای چربی هم مفیده ، بعد مگه همراه دیسک حالت ضعف ایجاد میشه؟ اگر بنظرتون اینطور هست بگید‍؟ مگر ...

حدودا ۵روزه ...نمیدونم چراهمش حالت خواب رفتنه ضعف شدیدم داره 

بله مرتب میخورم.مشکل اعصلبم دارم خیلی استرسو عصبیم .نه تلخ نیست اتفاقا خیلی دهنم خشکه مرتب باید اب ب ...

ممکنه مشکلتون از سودا باشه یک فرم داریم در فرم نگار گوگل ایجاد شده برای مزاج شناسی و یکسری نکات مهم دیگه لینکش رو میذارم پر کردید اطلاع بدید

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdI4DwVdpKNVFpcjseLb7KZmd0h8MfvqqFoXxojsZ8Pb5YGDw/viewform

2706