2733
2739
آموزشگاها الان ۶،۷ تومن شده،ولی اگه بدون مدرک بخوای پیش سه خیاط یاد بگیری ۱،۲ تومن بعدشم میتونی خودت ...

منظورتون از حرف آخر متوجه نشدم.یعنی کجا ثبت نام کنم که مدرک فنی بدن.همون آموزشگاه میده دیگه؟

Biomedical Engineering

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منظورتون از حرف آخر متوجه نشدم.یعنی کجا ثبت نام کنم که مدرک فنی بدن.همون آموزشگاه میده دیگه؟

آموزشگاه نه،عزیزم از طریق سایت فنی حرفه ای باید آزمون ادواری خیاطی ثبت نام کنید 

خیاطی لباس کودک جداس؟  

اطلاعات دقیقی ندارم از آموزشگاه خیاطی،ولی اول نازک دوزی ضخیم دوزی بعد لباس مجلسی بعدم لباس عروسه اگه اشتباه نکنم همینارو آدم یاد بگیره برایه بزرگسال با یه سری تغییرات جزئی میشه برایه بچه هام لباس دوخت،اگه الگو آماده سایز بندی بخرید که عالیه

اطلاعات دقیقی ندارم از آموزشگاه خیاطی،ولی اول نازک دوزی ضخیم دوزی بعد لباس مجلسی بعدم لباس عروسه اگه ...

دوره نازک دوزی رفتم ولی میخوام تخصصی لباس بچه برم نمیدونم جایی گیر میارم یا نه 

دوره نازک دوزی رفتم ولی میخوام تخصصی لباس بچه برم نمیدونم جایی گیر میارم یا نه 

الگو آماده سایز بندی بخرید خودتونو راحت کنید عالیه بچه گانه هم دارن بالا تنه،شلوار، آستین معمولی و کتی

2738
کتاب هست؟ از کجا بخرم؟ 

کتاب نیست عزیزم الگو آماده خیاطی هست دیگه نیاز نیست الگو بکشید فقط از روش کپی میکنید راحت، تو اینستا سرچ کنید میاد اگه اشتباه نکنم یه پیج خیاطی معتبر بود به اسم ساراگل (شایدم این اسم نباشه)که فروش اینترنتی داشت