2733
2739
عنوان

بچم نميتونه بالا بياره ، تب كرده

134 بازدید | 18 پست

سلام مامانا ، بچم از پريشب تب كرده مطمئنم يه چيز سر دلش مونده امروز هم اسهال شد ، ديروز بردم دكتر استا داد و شربت سرماخوردگي گفت ٤٨ ساعت قطع نشد بيا ، نميتونه بالا بياره ، قبلا راحت بالا مياورد معدش خالي ميشد ولي الان هي حالت داره ولي بالا نمياد چه كنم كه بالا بياره ؟ دو سال نيمش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خاکشیر و اسیاب کن .یه قاشق خاکشیر اسیاب شده رو با نصف لیوان آب بذار هفت دقیقه بجوشه.بعد از صافی رد کن یه نبات کوچولو هم بنداز توش بهش بده بخور هرچی سر دلش مونده باشه کنده میشه میاد پایین

حتما تو خوردن یه چیزی زیادی کرده 

انقدر بد غذاس، پريشب شايد ٤ دونه سيب زميني سرخ كرده خورد احساس ميكنم مونده سر دلش ، اگه بالا بياره خيلي خوبه ولي متاسفانه نميتونه 

2738
انقدر بد غذاس، پريشب شايد ٤ دونه سيب زميني سرخ كرده خورد احساس ميكنم مونده سر دلش ، اگه بالا بياره خ ...

از پریشب تا حالا که اونا هضم شده

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
انقدر بد غذاس، پريشب شايد ٤ دونه سيب زميني سرخ كرده خورد احساس ميكنم مونده سر دلش ، اگه بالا بياره خ ...

ایشالله که چیزی نیست یکم شربت ابلیمو بدش بهتر میشه دختر منم یه بار اینطوری شد خیلی حلوا خورده بود 

2706