2733
2739
عنوان

خیلی سخته بخاطر مریضیت نتونی بخوابی واز درد ب خودت بپیچی😔

| مشاهده متن کامل بحث + 499 بازدید | 47 پست
بخاطر اشفتگی بدن تقصیر خود ماست ک دچار بیماری خودایمنی میشیم بخاطر سبک زندگی اشتباه ک باعث شده افسا ...

چقد منو فهمیدی😔اره آجی همش درست گفتی😔چشم حتما آجی

خدایا عاقبتمونو بخیر کن🥺🤲.....نظر بده نی نی سایتی عزیز ولی باشعورباش،هرحرفی که از دهنت بیرون بیاد نشونه ادب خانوادگیته...واگه بی ادبی کنی جوابتو نمیدم چون درشان خودم نمی بینم ،(مهربان باش شاید فردایی نباشد)
دقیقا روح خیلی بده من واقعا هر شب عذاب می کشم تا صبح بشه همش یکیو می بینم

منم تا چشممو میبستم هزار حیوان روسرم ظاهر میشدن در حالی که روحم مشکل داشت

خدایا عاقبتمونو بخیر کن🥺🤲.....نظر بده نی نی سایتی عزیز ولی باشعورباش،هرحرفی که از دهنت بیرون بیاد نشونه ادب خانوادگیته...واگه بی ادبی کنی جوابتو نمیدم چون درشان خودم نمی بینم ،(مهربان باش شاید فردایی نباشد)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخاطر اشفتگی بدن تقصیر خود ماست ک دچار بیماری خودایمنی میشیم بخاطر سبک زندگی اشتباه ک باعث شده افسا ...

بله عمل کردم از تهران بیمارستان میلاد

2731
عزیزم انشالله خوب بشی منم شبا بخاطر مریضیم بیدارم    

ممنون گلم،مشکلت چیه😔

مشکل قلبی نفس تنگی دارم شباااا

ای خدا🥺انشالله خوب بشی😔💝😘

2738

من شانه یخ زده دارم یکهو اندازه هزار تن فشار به کتف شانه و گردنم وارد میشه جوری که از درد خودمو به در و دیوار میزنم هر چند وقت انتفاق میوفته و بیشترم شب هاست البته مشکل بی خوابی هم دارم و کلا همه جد هام کم خواب بودن و ژنتیکی عه

Sandman, I'm so alone🍭Don't have nobody to call my own🫂Please turn on your magic beam🪄Mr. Sandman bring me a dream❣️✨Make her the cutest that I've ever seen🙈                                                   song:Mr. Sandman🌈🌙🌧️

یامَنْ اِسْمُهُ دَوآءٌ وَ ذِکْرُهُ شِفآءٌ 

تمام غصه های دنیارا میشه با یک جمله تحمل کرد(خدایا میدانم که میبینی) 😢                                              میشه برای حاجتم یک صلوات بفرستی🤲🏻                     اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
2706