2737
2739

خداجون درد روحم کم بود

درد جسمم بهش اضافه کردی😭

بچه ها دعام کنید🥺

خدایا عاقبتمونو بخیر کن🥺🤲.....نظر بده نی نی سایتی عزیز ولی باشعورباش،هرحرفی که از دهنت بیرون بیاد نشونه ادب خانوادگیته...واگه بی ادبی کنی جوابتو نمیدم چون درشان خودم نمی بینم ،(مهربان باش شاید فردایی نباشد)

سلام کجات درد می‌کنه انشاالله زودی خوب بشی

من آنگه که گردم به مستی هلاک   به آیین مستان بَریدم به خاک/ بـه تـابـوتـی از چـوبِ تـاکـم کـنیـد به راه خرابات خاکم کنید/ بــه آب خــرابـات غســلــم دهــیـد  پس آنگه برِ دوشِ مستم نهید/ مـریـزیـد بـر گـور من جز شـراب  میارید در ماتمم جز رباب/مـغـنـی ، مـلـولـم٬ دوتـائــی بــزن  به یک تائی او، که تائی بزن/ بزن چنگ در پرده ارغنون  رهایم کن از چنگ دنیای دون /مبادا عزیزان که در مرگ من بنالد بجز مطرب و چنگ زن /تو خود حافظا سر ز مستی متاب که سلطان نخواهد خراج از خراب نزادی مرا کاشکی مادرم   وگر زاد مرگ آمدی بر سرم  که چندین بلاها بباید کشیدز گیتی همی زهر باید چشید🌤  گوا شیرگیرا یلا مهترا دلاور جهاندیده کنداورا کجات آن دلیری و مردانگی کجات آن بزرگی و فرزانگی کجات آن دل و رای و روشن‌روان کجات آن بر و برز و یال گران کجات آن بزرگ اژدهافش درفش  کجا تیر و گوپال و تیغ بنفش  نماندی به گیتی و رفتی به خاک که بادا سر دشمنت در مغاک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم چه مشکلی داری؟

آشالازی😭

خدایا عاقبتمونو بخیر کن🥺🤲.....نظر بده نی نی سایتی عزیز ولی باشعورباش،هرحرفی که از دهنت بیرون بیاد نشونه ادب خانوادگیته...واگه بی ادبی کنی جوابتو نمیدم چون درشان خودم نمی بینم ،(مهربان باش شاید فردایی نباشد)

سلام دوستان عذر میخوام جاش نیست بگم ولی چاره ای ندارم من ختم قرآن ونمازوروزه اموات وانواع چله ونایب زیارت عاشورای حق شناس وصلوات انجام میدم ممنون میشم کسی خواست منو معرفی کنین و کمکم کنید ازاین راه کمک خرج زندگیمودوقلوها هستم ممنون میشم ب تاپیکم که دراین موردهست ی سربزنین

سلام دوستان ختم قران ونمازوروزه قضاوانواع چله ونایب چله وصلوات و....انجام میدم ازاین راه کمک خرج زندگیم هستم ممنون میشم کسی خواست معرفیم کنین وخرج دوقلوهاموازاین راه درمیارم خیلی ممنون وسپاسگزارم ازکمکتون
2738
سلام کجات درد می‌کنه انشاالله زودی خوب بشی

سلام 🥺

قفسه سینه ام میسوزه 🥺ن میشه ماساژش بدی ن هیچی،.

من‌مشکل مری دارم

چ مریضی

آشالازی

چطوری عزیزم؟؟ خدا بد نمیده انشالله که زود خوب بشی❤❤❤

ممنون مهربونم

درد من جواب شده س این درد تا آخر عمر باهامه،عملم کردم بی فایده

منم بخاطر مریضی بیدارم☹

مشکلت چیه

این بیماری خودایمنیه؟ علت انسداد مری چیه؟ از بچگی داشتی یا بعدا ایجاد شده؟

دقیقا،خود ایمنی چیه؟۳۲ سالمه از۲۸ سالگی🥺😔

درمان آشالازی در طب اسلامی 

1 . داروی جمع کننده خوراکی

2 . زنیان + سماق + میوه سرو به مقدار برابر آسیاب شود و مخلوط شود و هر شب یک قاشق چای خوری میل شود

3 . قرص خون

4 . طریفل

در صورت بروز علائم صفرا به مطلب مزاج صفرا مراجعه نمایید

2706