2733
2739
عنوان

کسی وام ودیعه مسکن گرفته با تو مراحل گرفتنش هست؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 180 بازدید | 27 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کارت ملی و شناسنامت کنارت باشه هرسوالی داشتن ج بده

مرسی عزیزم ❤

یه دونه پسر دارم من قند و عسل دارم من شاخه نبات و نقل تر بغل بغل دارم من   پسر دارا خوشبخت ترین آدمای روی زمینن    عاشقتم پسر یکی یه دونه م  
دقیق نمیدونم ولی همه کارای بانکیش رو انجام بدین فکرنکنم یکماه ببشتر طول بکشه

مرسی عزیزم 😙

اونوقت کد رهگیری میخواد؟ ما ۱ مرداده موعدمون. باید صبر کنیم با صاحبخونه تمدید کنیم بعد اقدام کنیم؟ 

آینده حتما" زیباست.🥰
این شرایط امساله؟ 

آره واسه سال ۱۴۰۰ بزن تو گوگل کامل شرایطش رو بخون

یه دونه پسر دارم من قند و عسل دارم من شاخه نبات و نقل تر بغل بغل دارم من   پسر دارا خوشبخت ترین آدمای روی زمینن    عاشقتم پسر یکی یه دونه م  
فقط یه سوال برام پیش اومده اگر مثلا واممون رو نخوایم بدیم صاحبخونه و قسطشو بدیم میشه برای خودمون باش ...

آره فک کنم میشه

2738
فقط یه سوال برام پیش اومده اگر مثلا واممون رو نخوایم بدیم صاحبخونه و قسطشو بدیم میشه برای خودمون باش ...

نمیدونم. یه تاپیک دیگه یکی نوشته بود پارسال ریختن به حساب مستاجر 

آینده حتما" زیباست.🥰

پیدا نکردم ولی نوشته بود سود ۱۳ درصد با سر رسید یکساله، یعنی بعد یکسال بانک‌پولو می‌گیره

به خاطر کارای نکرده و گناه نداشته همیشه مجبور به عذر خواهی بودم🥺کاربریمو گذاشتم ببخشید که بدبختیم جلو چشمم باشه
پیدا نکردم ولی نوشته بود سود ۱۳ درصد با سر رسید یکساله، یعنی بعد یکسال بانک‌پولو می‌گیره

فک کنم این شرایط مال پارسال بود اماشرایط امسالش فرق داره، البته تو خوده سایت ثبت نامش همین شرایطی که شما میگین نوشته شده واسه همین منم شک کردم و تاپیک زدم  

فک کنم این شرایط مال پارسال بود اماشرایط امسالش فرق داره، البته تو خوده سایت ثبت نامش همین شرایطی که ...

باید بری بانک به نظرم

به خاطر کارای نکرده و گناه نداشته همیشه مجبور به عذر خواهی بودم🥺کاربریمو گذاشتم ببخشید که بدبختیم جلو چشمم باشه
باید بری بانک به نظرم

آره، اطلاع رسانیشونم به درد خودشون میخوره 😒 مردمو بیشتر سردرگم میکنن