2737
2734

واسه وام چندتا ضامن میخواد؟؟ شرایط پرداختش چجوریه؟؟

یه دونه پسر دارم من قند و عسل دارم من شاخه نبات و نقل تر بغل بغل دارم من   پسر دارا خوشبخت ترین آدمای روی زمینن    عاشقتم پسر یکی یه دونه م  

نگرفتم ولی سوال پرسیدم اطلاع دارم، دو تا ضامن می‌خواد سودش ۱۳ درصد باز پرداخت ۱ ساله

به خاطر کارای نکرده و گناه نداشته همیشه مجبور به عذر خواهی بودم🥺کاربریمو گذاشتم ببخشید که بدبختیم جلو چشمم باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نگرفتم ولی سوال پرسیدم اطلاع دارم، دو تا ضامن می‌خواد سودش ۱۳ درصد باز پرداخت ۱ ساله

تو سایت زده سه ساله 🤔🤔

یه دونه پسر دارم من قند و عسل دارم من شاخه نبات و نقل تر بغل بغل دارم من   پسر دارا خوشبخت ترین آدمای روی زمینن    عاشقتم پسر یکی یه دونه م  
چندتومنه؟

۷۰ تومنی داره 

۳۰ تومنی 

۲۵ تومنی

خیلیا تایید نمیشن ما فقط رفتیم سایت همسرم فرم رو انلاین پر کرد دیگه پیامکی نیومد

حتما باید پیام بیاد؟؟

تو سایت زده سه ساله 🤔🤔

چه سایتی رفتی ؟ اسکرین بذار منم الان میذارم

به خاطر کارای نکرده و گناه نداشته همیشه مجبور به عذر خواهی بودم🥺کاربریمو گذاشتم ببخشید که بدبختیم جلو چشمم باشه
2738
خیلیا تایید نمیشن ما فقط رفتیم سایت همسرم فرم رو انلاین پر کرد دیگه پیامکی نیومد

چه شرایطی؟ از لحاظ درامدی و اینا؟ یارانه میگیرین؟ شاید به اون ربط دادن 

آینده حتما" زیباست.🥰
چه سایتی رفتی ؟ اسکرین بذار منم الان میذارم

ما فقط اینترنتی فرم پرکردیم اخرسر گفتن اگر تایید شدین براتون پیامک شعبه میاد ک برین اونجا کارای بانک ...

اوکی، واسه ثبت نام سایت چه مدارکی میخواد؟

چه شرایطی؟ از لحاظ درامدی و اینا؟ یارانه میگیرین؟ شاید به اون ربط دادن 

خونه ای بنامتون نباشه

حداقل ۵سال از سکونت شما درشهر مربوطه گذشته باشه

شرایط رو سرچ کنی براتون میاره

2706