2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من مشاوره رفتم تحقیق کردم نماز شب خوندم حسابی کلیپ مشاوره و انتخاب همسر دیدم وبا چشم باز انتخاب ...

ناراحت نباش فداتشم خوشبخت باشی عزیز دلم اجی

میشع بیای خصوصی ؟؟

2728
من مشاوره رفتم تحقیق کردم نماز شب خوندم حسابی کلیپ مشاوره و انتخاب همسر دیدم وبا چشم باز انتخاب ...

شما در پس زمینه و ناخودآگاه ذهن تون مثل خیلیا این نگرانی و باور رو داشتین که نکنه یوقت کیس خوبی سر راه قرار نگیره و حسابی هم برنامه ریزی کردین که به ناخاسته نرسید ولی متاسفانه به ناخاسته رسیدید.

دوست تون آزاد بود و رها و براش مهم نبود و کیس خوب سر راهشون پیدا شد و تازه ترازو به سمت خانوم سنگینی میکنه.

دقیقا خودمم همینو میگم ولی میگن قرانم گفته انتخابع

خودشونو زدن ب اون راه .و گرنه پس این همه دختر دم ب دقه تو سایت تاپیک میزنن التماس دعا دارن اگه انتخابه چرا روزی صد تا تاپیک این مدلی میبینیم 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2738
نمیدونم شاید هرچی بود الان فقط حسرت مونده برام

اگه میتونید ادامه راه رو با حس خوب برید جلو

اگر نه تو زندگیش باشید  ولی رهاش کنید بحال خودش 

و بخودتون بها بدید اهمیت بدید برسید شاد باشید برون اینکه حتی ذره ای فکر کنید ایشون هستن.

از قانون رهاسازی استفاده کنید واقعا عالی و کاربردیه.

2706