2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من‌در حال حاضر به شدت کمبود ویتامین دی دارم دکتر گفت قرص اثر نمیکنه امپول نوشت قرصم گفت یه ماه بعد شروع هر هفته یدونه بخور دیگه نمیدونم رو اعصابم تاثیر گداشته یا نه خیلی عصبیم

2731
من‌در حال حاضر به شدت کمبود ویتامین دی دارم دکتر گفت قرص اثر نمیکنه امپول نوشت قرصم گفت یه ماه بعد ش ...

خسته و کسل نیستی؟استرس یا ناراحتی و اینا نداری؟

2738
شما هم حتما درمان کن میگفت بدن درد دارم به شدتی که میگم نکنه معتاد باشم 

من حالم وحشتناک بود حس میکردم وجود ندارم یهو لاغر شدم بدن درد مخصوصا استخوان ریزش شدید مو بیخوابی ولی در همون صورت از خستگی میمردم الان خیلی بهتر شدم ی ورق قرص تموم کردم و فعلا دوتا امپول ولی این چند روزه حس میکنم باز اومده پایین

همشو دارم عزیزم متاسفانه 😔

خب عشقم تا شیش ماه ماهی یدونه آمپول د۳ بگیر بزن این دکترا اصلا نمیدونن چکارکنن بخدا من خودم خودمو ب اینجا رسوندم یکم فقط بهم ی ورق کوچیک قرص داده بود اصلا حالم تغییری نمیکرد 

خب عشقم تا شیش ماه ماهی یدونه آمپول د۳ بگیر بزن این دکترا اصلا نمیدونن چکارکنن بخدا من خودم خودمو ب ...

عزیزم دیشب آمپولشو زدم من استخوانامم بدجور درد میکنه ویتامین دی حداقلش باید ۳۰ باشه برای من ۱۱ هس😑

[QUOTE=195796611]عزیزم دیشب آمپولشو زدم من استخوانامم بدجور درد میکنه ویتامین دی حداقلش باید ۳۰ باشه برای من ۱۱ هس😑[/QUOTEا

ااز منم هشت بود ک حس میکردم وجود نداشتم آخر شبا انقد استخونام درد میگرفت ولی فقط بهم قرص داد من خودم امپولشو زدم