2737
2739
عنوان

به شوهرم گفتم چرا بهم پول نمیدی

| مشاهده متن کامل بحث + 757 بازدید | 40 پست
خب بگو چی کارست

بازاری

حاجت دلمو رواکن خداجونم .خدایا شکرت برای دادهات 🤩من خیلی قناعت کردم ت زندگی با سن کم چ فشارایی ک تحمل نکردم شوهرم قدرمو ندونست...تصمیم گرفتم زندگی کنم دیگه کم غصه بخورم بخاطر وام قسط‌‌‌‌‌...درحال تغییرم۰💫
ب خانوادش بگو

چرا باید بگه؟ 

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودت کار کن منت اونو نکش

بچه کوچک دارم

حاجت دلمو رواکن خداجونم .خدایا شکرت برای دادهات 🤩من خیلی قناعت کردم ت زندگی با سن کم چ فشارایی ک تحمل نکردم شوهرم قدرمو ندونست...تصمیم گرفتم زندگی کنم دیگه کم غصه بخورم بخاطر وام قسط‌‌‌‌‌...درحال تغییرم۰💫
2728
یارانه و معیشتی رو خودت بگیر حتما..صحبت کن بگو اگه ندی مهریه امو میذارم اجرا...میترسه زود

این چه راهکاریه دو روز دیگه روابطشون سرد میشه

بگو یارانه و معیشتی واسه من اگه نه ماهانه حد اقل یکم پول بده نداد هم بساز حتما یه راه حلی هست

بازاری

اگه شوهرت بازاری هستش و درآمدش خوبه که خیلی نفهمه که بهت پول نمیده

شوهر منم بازار تهران  ساعت فروشی داره

درآمد ماهانه اش از دویست میلیون کمتر نیست

یه کاسب بازاری نباید زنش درگیر خریدن یه لباس زیر باشه

اگه شوهرت بازاری هستش و درآمدش خوبه که خیلی نفهمه که بهت پول نمیده شوهر منم بازار تهران  ساعت ...

همینو بگو خیلی حرص میخورم

2738
این چه راهکاریه دو روز دیگه روابطشون سرد میشه بگو یارانه و معیشتی واسه من اگه نه ماهانه حد اقل یکم ...

دیگه چهل و پنج تومن چیه که بگه مال من 

چرا انقدر ما زنا بتید ارزشمونو بیاریم پایین

آخه چهل و پنج تومن اصلا الان پول خزید دو تا چیپس میشه؟

دیگه چهل و پنج تومن چیه که بگه مال من  چرا انقدر ما زنا بتید ارزشمونو بیاریم پایین آخه چهل و ...

عزیزم موقعی باید به فکر ارزشت باشی که انتخاب می کنی 

وقتی انتخاب کردی بچه اوردی دخترونگیت رو ار دست دادی تموم ارزشت میشه اون زندگی

2706