2703
2553
عنوان

به شوهرم گفتم چرا بهم پول نمیدی

757 بازدید | 40 پست

گفتم میرم بیرون زنارو میبینم چقد پول دارن ت کیفشون من فقط کرایه میدی بهم چیزی نگف.اخرینبار ۵سال پیش عروسیم لباس زیر گرفتم خیلی بدبختم دلم ب حال خودم میسوزه مث گداهام چکارکنم بااین مرد ی ریال بهم نمیده نکنه پس انداز کنم نمیدونم چرا میترسه

حاجت دلمو رواکن خداجونم .خدایا شکرت برای دادهات 🤩من خیلی قناعت کردم ت زندگی با سن کم چ فشارایی ک تحمل نکردم شوهرم قدرمو ندونست...تصمیم گرفتم زندگی کنم دیگه کم غصه بخورم بخاطر وام قسط‌‌‌‌‌...درحال تغییرم۰💫
شرایط کار کردن رو داری عزیزم؟

بیرون نه

حاجت دلمو رواکن خداجونم .خدایا شکرت برای دادهات 🤩من خیلی قناعت کردم ت زندگی با سن کم چ فشارایی ک تحمل نکردم شوهرم قدرمو ندونست...تصمیم گرفتم زندگی کنم دیگه کم غصه بخورم بخاطر وام قسط‌‌‌‌‌...درحال تغییرم۰💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
شوهرت چی کارست

حقوقش خوبه خسیس

2714

خودتم کار کن که نخوای منت آدمای بیخود بکشی

اینکه بشینی دست رو دست بزاری که یه مرد هزار تومن بزاره کف دستت فابده نداره 

بلند شو همت کن 

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
شاید نداشته باشه بنده خدا

داره

اتفاقی افتاده که میترسه؟تو خانوادش یا دوستان و ... با ارامش بگو.اگه به خودت نمیده ببرش بیرون و خودش ...

نه هیچی یهو اینجوریه ۵۰تومن میده پول کرایه و خرید مثلا

2706