2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ن نمیتونم

من خودم یه مادرهستم البته بچم کوچیکه 

ولی هیچوقت درک نمیکنم پدرمادرهایی گه همین که دخترشو عقد میکنه فکرمیکنن دیگه تمومه همه چیز و نباید به دخترشون برسن..اتفاقا تو دوران عقد باید بیشتر هواشو داشته باشم بیشتر به چوشاک و کیف پولش برسن تا شوهرش ببینه که خانومش چجوری پول خرج میکنه تا تو زندگی مشترک هم همونجوری پول خرج زنش کنه..مال شما برعکس داره پیش میره و به داماد یاد میدن پول خرج دخترمون نکن

😍😍😍
غلط کرد پس اومد زن گرفت دختر مردمو بدخت کرد😑😑 داره و نمیده یا واقن نداره؟؟ خسیسه؟ 

نداره   همش میگه ندارم دلم هوای مشهد کرد بعد به شوهرم گفتم بعد ۸سال زندگی ازت میخوام منو ببری مشهد گفت ندارم بعد به بابام گفتم گفت میبرمتون به شوهرم میگم بریم خرجش با اونا میگه نه سوغاتی اونجا یوقت بخوایم ندارم من نمیام دیونه شدم از دستش

2740
نداره   همش میگه ندارم دلم هوای مشهد کرد بعد به شوهرم گفتم بعد ۸سال زندگی ازت میخوام منو ببری ...

ای وای عزيزم انشالله ک وضع مالیتون بهتر بشه گلم.. خودت نمیری سرکار برو سرکار کمک خرجش باش عزيزم.. 

بعدم گلم حرم بخاطر کرونا خطرناکه بخدا من مشهدم دوساله حرم نرفتم.. انشالله ک امام رضا میطلبه و ب وقتش میای

واقعا رفاه کامل و پول زیاد به بچه دادن اشتباه محضه همیشه همسرم اینو بهم میگه

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

خب وقتی فراهم میکنه بگیر مشکل چیه

اون‌خُداست‌کِ‌مهرَبون‌بَخشندست‌:/          مَن‌فاصله‌خَندیدنم‌تا‌رددادنم‌یلَحظَس🌊💯⚖😏                       آدمایی‌واسه‌ماع‌خاصن‌کِ‌مارو‌با‌اخلاق‌بَدمون‌خاصَن🤙🏾📿🦂 🔞          ن میتونی بام باشی ن میتونی جام باشی اینو گفتم در جریان باشی😼💯                           کِ اگ غرورم بشکنه با تیکه هاش شاهرگ زندگیتو میزنم🌏🩸🚫🥀
2706