2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بدم میاد بهش بگم بریم خرید یا بگم فلان‌چیزو میخوام حس حقارت میکنم

هروق رفتی بیرون بگیر حداقل هفته یبار ک میرین

تا یچی دیدی نگا کردی بگو عه چ خوشگله خوشت اومد بگیرین زیاده رویم نکن سعی کن پس انداز کنی

اون‌خُداست‌کِ‌مهرَبون‌بَخشندست‌:/          مَن‌فاصله‌خَندیدنم‌تا‌رددادنم‌یلَحظَس🌊💯⚖😏                       آدمایی‌واسه‌ماع‌خاصن‌کِ‌مارو‌با‌اخلاق‌بَدمون‌خاصَن🤙🏾📿🦂 🔞          ن میتونی بام باشی ن میتونی جام باشی اینو گفتم در جریان باشی😼💯                           کِ اگ غرورم بشکنه با تیکه هاش شاهرگ زندگیتو میزنم🌏🩸🚫🥀
2731
منم همین مشکل دارم بابام فقط جهیزیه گرف و النگو خرید برام . ب نامزدمم نمیتونم بگم پول بده تند تند . ...

بابای منم‌جهیزیه رو کامل خرید خیلی هم گرون شد

واقعا اصلااااااا روم نمیشه بگم حتی ده تومن پول بده

🤭❤
شما چون يك دونه بودين تو مجردي كلي بهتون ميرسيدن حالا كه عقد كردي ميبينند دستت خاليه بهت پول نميدن؟

نمیذارم بفهمن دستم خالیه

وگرن ب شوهرم ایراد میگیرن

خستم ازین تظاهر

🤭❤
2740
هروق رفتی بیرون بگیر حداقل هفته یبار ک میرین تا یچی دیدی نگا کردی بگو عه چ خوشگله خوشت اومد بگیرین ...

اخه مثلا پول نمیده ک

از چی پس انداز کنم

مثلا خودم میگم فلان چیزو دیدم خشگله میخوام سفارش بدم

بعد میگه چقده میگم‌مثلا ۱۸۰ 

۲۰۰ میده

اون‌۲۰ تومن میشه پول من چیشو پس انداز کنم

🤭❤
اخه مثلا پول نمیده ک از چی پس انداز کنم مثلا خودم میگم فلان چیزو دیدم خشگله میخوام سفارش بدم بعد ...

از همون ۲۰تومن شروع کن بزار کنار 

اون‌خُداست‌کِ‌مهرَبون‌بَخشندست‌:/          مَن‌فاصله‌خَندیدنم‌تا‌رددادنم‌یلَحظَس🌊💯⚖😏                       آدمایی‌واسه‌ماع‌خاصن‌کِ‌مارو‌با‌اخلاق‌بَدمون‌خاصَن🤙🏾📿🦂 🔞          ن میتونی بام باشی ن میتونی جام باشی اینو گفتم در جریان باشی😼💯                           کِ اگ غرورم بشکنه با تیکه هاش شاهرگ زندگیتو میزنم🌏🩸🚫🥀