2733
2739

ارشد روانشناسی بالینی ام‌. یه مدت پذیرش بیمارستان بودم بخاطر استرس کرونا اومدم بیرون. چندجای اداری پیشنهاد بدین

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دیگه اگه خیلی برش داره به کمتر از وزارت قانع نشید

"مرد هستم"                                                                                                                                                    
2728
2738
تو ادارش کار کنم خوبه. یا معلم 

اگه خیلی برش داره پس چرا دیگه نگران چ رشته ایش هستی

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.

بزرگترین مرکز تحقیقاتی دنیا

محقق برتر تو ناسا

تینا.م هستم، یه کوچولویی رو دارم بزرگ میکنم بنام بادوم🐩🐩🤠دانشجوی نی نی سایت از اون نسلی که پاش به دانشگاه باز نمیشه به لطف کرونا 🐥تهرانم ولی عازم رشت اگه کرونا بخواد🍻 
اگه خیلی برش داره پس چرا دیگه نگران چ رشته ایش هستی

خوب هیچی بلد نباشم که نمیشه.مثلا بگن ازمایشگاه .منکه بلد نیستم .ازین نظر میگم .وگرنه بخش اداری که میدونم مشکلی نیست

2706