2737
2734
عنوان

شوهرم میگه پسر میخوام

419 بازدید | 17 پست

دوتا دختر داریم کوچیکه تازه سه ماهش تموم شده 

میگه من دلم میخواد یه پسر هم داشته باشم

میگم من سنم کمه بعدم بیام سختی بارداری و زایمان رو به جون بخرم چون تو دوس داری؟حالا اصن  هم همکاری نمیکنه تو بچه داری

زندگیمونم بر خلاف نگاه بقیه گل و بلبل نیس 

میدونم منو دوس نداره ...انگار زن گرفته که فقط براش بچه بیاره و خودش پزشونو بده ..من نمیدونم چه اصراری داره ب داشتن بچه زیاد 

واااای😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

قبول نکن 

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 

🙄ببخشیدها ولی از ادمهایی ک تو خواست خدا دخالت میکنن بدم میاد مثلا تایپک میزنن چیکار کنم دختر دار بشم یا پسر دار

چه فرقی داره بچه نعمته حالا هر جنسی ک باشه

پرنسس نیروانا هدیه خدا به من و باباش😍

بگودوسه سال صبرکنه بعد پول بده ای وی اف کنه ک قطعی باشه

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜
2738
🙄ببخشیدها ولی از ادمهایی ک تو خواست خدا دخالت میکنن بدم میاد مثلا تایپک میزنن چیکار کنم دختر دار بش ...

اره واقعا 

عزیزم من اصن نمیخوام دیگ باردار بشم فقط دلم از شوهرم پر بود وگرنه جونمو برا دخترام میدم 

بگو من دستگاه چاپ نیستم که بایدبه خودت فشاربیاری بچه پسربشه

کلا دیگ نمیخوام باردار بشم ولی شوهرم خیلی طلبکاره سه ساله ازدواج کردیم من هی بچه داری میکنم اونم معلوم نیس سرش به چ کاری گرمه

کلا دیگ نمیخوام باردار بشم ولی شوهرم خیلی طلبکاره سه ساله ازدواج کردیم من هی بچه داری میکنم اونم معل ...

قبول نکن یواشکی برودستگاه بزارازکجامیفهمه بدنت ازبین میره بااین زایمانهای پشت سرهم

2706