2737
2739
عنوان

ناخنام کاشته میخوام چله بردارم چه کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 864 بازدید | 44 پست
هیچکدوم گل...به طور کل وقتی با لاک نمیشه وضو گرفت اونوقت چطوری با ناخن کاشت میشه وضو گرفت اخه...کلا ...

شنیدم ایت الله صانعی گفته مانعی نداره

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ ❤️.       چون به چيزى اراده فرمايد بى ‏درنگ موجود مى شود 💗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شنیدم ایت الله صانعی گفته مانعی نداره

فک نمیکنم گل ...شما باید زمانی از مرجع پیروی کنین که عقلتون حکم نکنه...اخه لاک ک ی لایه نازک رنگه غسل و وضو نداره چجوری کاشت میتونه داشته باشع...خیلی خوبه ک چله برمیدارین ولی کاش این مدت ریمو کنین ...ناخن های طبیعی خودتون ک قطعا زیباتره 

واسه رسیدن به خواسته هام ی صلوات بفرس...انشاا...هم من هم خودت به خواسته هامون برسیم ...ممنون🌻
2731

سلام دوستان عذر میخوام جاش نیست بگم ولی چاره ای ندارم من ختم قرآن ونمازوروزه اموات وانواع چله ونایب زیارت عاشورای حق شناس وصلوات انجام میدم ممنون میشم کسی خواست منو معرفی کنین و کمکم کنید ازاین راه کمک خرج زندگیمودوقلوها هستم ممنون میشم ب تاپیکم که دراین موردهست ی سربزنین

سلام دوستان ختم قران ونمازوروزه قضاوانواع چله ونایب چله وصلوات و....انجام میدم ازاین راه کمک خرج زندگیم هستم ممنون میشم کسی خواست معرفیم کنین وخرج دوقلوهاموازاین راه درمیارم خیلی ممنون وسپاسگزارم ازکمکتون
همه مراجع میگن کاشت ناخون مانع غسل ووصوهست.غسل حیض اگرگردنت باشه فقط آیه هایی که سجده واجب دارن نمیت ...

پس اینهمه ادمی ک ناخن میکارن برا غسل اینا چیکارمیکنن؟من ک چشم اب نمیخوره برن تیمم اینا بکنن

2738
پس اینهمه ادمی ک ناخن میکارن برا غسل اینا چیکارمیکنن؟من ک چشم اب نمیخوره برن تیمم اینا بکنن

بعضیاشون به غسل اعتقاد ندارن ، بعضیاشونم غسل و وضو جبیره

زرشک پلو نیستید. نمی‌توان برایتان مرغ
بله چون باید اب ب ناخن برسه ک اون مصنوعی ها کانع رسیدن اب میشه

اره میگم دیگ با کاشت درست نیست وضو و نمازو غسل

واسه رسیدن به خواسته هام ی صلوات بفرس...انشاا...هم من هم خودت به خواسته هامون برسیم ...ممنون🌻
2706