2737
2739
عنوان

بچه ها رژیم بودم بعد امروز شکستمش

284 بازدید | 47 پست

چاقی زندگیمو مختل کرده چندروزه کمردرد شدید اومده سراغم دلم برای کمرم میسوزه که باید این وزنو تحمل کنه  چند روز رژیم بودم امروز بسکویت بستنی خوردم نتونستم او خودمو بگیرم قد۱۶۸وزن نزدیک ۹۰

تیکر لاغریم هست تاعید ۱۴۰۱وزن شروع ۹۰

اشکال نداره از فردا پر قدرت ادامه بده امروزم فراموش کن 

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 

فدااای سرت از فردا ادامه بده بدنت احتیاج به استراحت داشته

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

اشکال نداره فردا دوباره شروع کن

شروعی بدون شکست

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عاشق همسرمم❤️خدایا یه پسرخوشگل و باهوش و سالم ازت میخوام❤️دعا کنید تو دلیم یه پسر خوشگل و سالم باشه❤️رفتم ان تی گفت پسره خدایاشکرررررررت خودت مراقبش باش تا به سلامتی به دنیا بیاد❤️😍

خب اشکال نداره بجاش فردارو فست بگیر تا عصر چیزی نخور فقط اب و چای و...غروب یه شام رژیمی مقوی بخور اخر شبم یکم کاهو و سبزیجات بخور امروز کلا جبران میشه ولی سعی کن دیگه تکرار نشه دو هفته ای یروز خودتو ازاد بزار و هرچی دوست داری بخور کل روزوکه به دلت نمونه

جاوید عشق مامان
2706