2733
2734
عنوان

میترسم😐

| مشاهده متن کامل بحث + 560 بازدید | 69 پست
اگه سجینو ندیدی حتما ببین تو سبک دابست 

ترکیه ای ترسناک نمیشه خنده دارن

پسر عزیزم... اگر تمام گوشه های جهان را هم بگردی تنها جگر گوشه ام تویی♡                              چنان دورت میگردم که هیچکس در دنیا به این زیبایی جهانگردی را تجربه نکرده است☆

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😐😭😭😭

نترس همش خرافاته اصلا جن وجود نداره تو وجود خود انسانه الان از بدنت میاد بیرون..😁

میشه برای سلامتی اجیم یه صلوات بفرستی🥺                                           مرسی مهربون🙏انشالله حاجت رواشی🌼

داب ۱.۲.۳.۴.۵.۶ ببین قشنگه

دیگه نمی خوام تعلیق شم atefe1998من اگر کافربی دین خرابم به توچه من اگر مست می شرب شرابم به توچه تو اگر مستعد نوحه آهی چه به من؟ من اگر عاشق سنتور ربابم به توچه تو اگر غرق نمازی چه کسی گفت چرا من گر وقت نمازغرق خوابم به توچه تو اگر لایق الطاف خدایی خوش باش من گر مستحق خشم عتابم به توچه دنیا گرچه سراب به گفتار شما من جد طالب کهنه سرابم به توچه🖤
2731

امن ترین جا زیر پتوع😐😎

البته از شدت گرما میپزی😑همون پاشو یه چراغو روشن بزار بعد بدو بخواب👌👍

یک عدد دهه هشتادیه خوشگل😌❤از کسایی که خوراکیامو بهشون تعارف میکنم و اونا هم میخورن متنفرم😑جمعیت قلب منو آمار بگیری همش❤️تویی❤️.           تو سرآغاز همه آرزو های شیرین منی😌🍯.               یه تار موش که سهله...... :)                                     فکرشم به کسی نمیدم😌.                                       آقای قاضی تا کی باید براش بمیرم و اون نبینه؟ :(       :چند بار میتونی بمیری؟تا وقتی که اون ببینه:) 
من داستان ترسناک گوش دادم از خنده روده بر شدم😂😂😂 خاطره ترسناک تعریف کنم؟

تعریف کن😂🐛دوبارع کرم درونم فعال شد😐🐛

ارزو هستم ۱۵سالمه❤💫تقریبا شبیهه پروفمم🌼⃟▨꯭݊═╝مَِِـَِِـن َِِیَِِـَِِـه َِِدخَِِـَِِـتَِِـَِِـر َِِبَِِـَِِـی َِِاَِِعَِِـَِِـصَِِـَِِـاَِِب َِِمَِِـَِِـهَِِـَِِـربَِِـَِِـوَِِـَِِـنَِِـَِِـم َِِ 🌼⃟▨꯭݊═╝
آره آره 😍⁦💃🏻⁩

بنام خدا

چندین سال پیش که پدر بزرگم اینا کوچ نشین بودن و خاله هام جوون بودن در حد مثلا ۱۸ یا ۱۹،با دخترهای داییشون که همسایه شون محسوب میشد جدا تو چادر نشسته بودن حرف میزدن یهوووووو یه دست به رنگ سفید فقط یه دست بدون تن بهشون بای بای میکنه،دختردایی مادرم که از حال میره سالها میگذره خالم با یادآوریش هم حالش بد میشه👿

سی سالگی مثل ساعت سه بعد از ظهره واسه هر کاری هم زوده هم دیر🥲🙂
من سه شبانه روزه نخوابیدم می خوام ببینم راسته پنج روز اصلا نخوابی ادم توهم میزنه 😑😐به نظرتون راسته ...

نه چرته من ۵روز نخوابیدم مشکل خواب دارم فقط مغزت خسته میشه شدید سردرد میگیری و حتی حالت تهوع... سنگینی و دردچشم ولی توهم دیدن فقط چرته

پسر عزیزم... اگر تمام گوشه های جهان را هم بگردی تنها جگر گوشه ام تویی♡                              چنان دورت میگردم که هیچکس در دنیا به این زیبایی جهانگردی را تجربه نکرده است☆
2738
بنام خدا چندین سال پیش که پدر بزرگم اینا کوچ نشین بودن و خاله هام جوون بودن در حد مثلا ۱۸ یا ۱۹،با ...

واااییییی خداااا

ارزو هستم ۱۵سالمه❤💫تقریبا شبیهه پروفمم🌼⃟▨꯭݊═╝مَِِـَِِـن َِِیَِِـَِِـه َِِدخَِِـَِِـتَِِـَِِـر َِِبَِِـَِِـی َِِاَِِعَِِـَِِـصَِِـَِِـاَِِب َِِمَِِـَِِـهَِِـَِِـربَِِـَِِـوَِِـَِِـنَِِـَِِـم َِِ 🌼⃟▨꯭݊═╝
یکیش تعریف شد😂

بقیش😐🐒

نترس فرزندم منم امروز دابه 5 با سرزمین ارواح رو دیدم 😂🙂

اینارو ببین دَبِه چیه😅😂🤣

برو احضار۱ خارجی و ۳

جنگیر۱،

بعدش موذی۱،۲،۳،۴

توطئه آمیز و  ماما و کینه، هالووین

عشقم عاشق کوه و طبیعته از نوع شدید،پارسال یه مدت تک و تنها تو کوه بود،آقا شب داشتیم باهم حرف میزدیم یهو یه صدا اونورش اومد هی میگفتم اذیتم نکنننن میگف کی؟من؟بازم اون صدا اومد باز زیر بار نمیرفت نزدیک بود داد بزنم بابام اینا بیان اتاق دیوونه اینقد قشنگ نقش بازی میکرد میگفت نگراااانتم چته😂خلاصه هیچ موجود ماوارایی ندید

سی سالگی مثل ساعت سه بعد از ظهره واسه هر کاری هم زوده هم دیر🥲🙂
2706