2733
2734
عنوان

میترسم😐

| مشاهده متن کامل بحث + 560 بازدید | 69 پست
منم قبول دارم اینکه چن نفر همزمان یه چیزو ببینن قضیش کمی فرق داره،هررر چند سعی میکنم ترس هامو با دلی ...

همه چیز دلیل داره برای ماهم یه چیزایی پبش اومده ولی کاره جن و روح و این قضایا نبوده

پسر عزیزم... اگر تمام گوشه های جهان را هم بگردی تنها جگر گوشه ام تویی♡                              چنان دورت میگردم که هیچکس در دنیا به این زیبایی جهانگردی را تجربه نکرده است☆
ببین همه این توضیح منطقی داره جن و این چیزا حرفه

کلا از وقتی عشقمو دیدم تو خطرناکترین و سختت ترین مکان ها رفته و چیزی ندید جز حیوانات وحشی اعتقادمو به این چیزا از دست دادم،صرفا داستان های ترسناکی که از این و اون شنیدم بازگو میکنم برا هیجانش

سی سالگی مثل ساعت سه بعد از ظهره واسه هر کاری هم زوده هم دیر🥲🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جهان؟ ترسناکه؟  ببینمش کخ وجودم نمیخابه بااینکه خیلی میترسما ولی خب

جهان من جهان ننوشتم نوشتم جنگیر اونم فقط شماره ۱

بدون جلوه های ویژه و کامپیوتری همه چیز واقعی و طبیعی یعنی بدون دخالت هیچ برنامه کامپیوتری من ۱۲یالم بود دیدم بعد اون هیچوقت دیگه نتونستم نگاه کنم چون تو ذهنم بچه بودم بدجوری مونده.

اون موقع فیلم ویدئویی بود یادمه من و خالم و دوستش از خود فیلم ویدئو هم میترسیدیم از پنجره پرتش کردیم بیرون😅😂

یکی دیگه هم داشتیم رو روش زده بودم زدیم اونم شکستیم لعنتی خیلی تاثیر گذاشته بود🤦🏻‍♀️

پسر عزیزم... اگر تمام گوشه های جهان را هم بگردی تنها جگر گوشه ام تویی♡                              چنان دورت میگردم که هیچکس در دنیا به این زیبایی جهانگردی را تجربه نکرده است☆
کلا از وقتی عشقمو دیدم تو خطرناکترین و سختت ترین مکان ها رفته و چیزی ندید جز حیوانات وحشی اعتقادمو ب ...

دقیقا همچین چیزهایی وجود نداره پدر و عموهای من، پدربزرگها و مادربزرگهای منم خرافاتی نبودن هیچوقتم جن و پری و روح و مرد دوزما هم ندیدن

2728
داب 1واینارو نبینم یهو برم داب 6وببینم میفهمم چیه؟ 

اره موضوع هاش جداش

دیگه نمی خوام تعلیق شم atefe1998من اگر کافربی دین خرابم به توچه من اگر مست می شرب شرابم به توچه تو اگر مستعد نوحه آهی چه به من؟ من اگر عاشق سنتور ربابم به توچه تو اگر غرق نمازی چه کسی گفت چرا من گر وقت نمازغرق خوابم به توچه تو اگر لایق الطاف خدایی خوش باش من گر مستحق خشم عتابم به توچه دنیا گرچه سراب به گفتار شما من جد طالب کهنه سرابم به توچه🖤
دقیقا همچین چیزهایی وجود نداره پدر و عموهای من، پدربزرگها و مادربزرگهای منم خرافاتی نبودن هیچوقتم جن ...

دقیقاااااااااا

ایلان ماسک تو بچگی از تاریکی میترسید نشست با خودش تاریکی رو تعریف کرد گفت تاریکی یعنی نبود فتون یعنی من از نبود فتون بترسم؟😅دیگه م نترسید،نصف ترس هامون توهمه

سی سالگی مثل ساعت سه بعد از ظهره واسه هر کاری هم زوده هم دیر🥲🙂
بنام خدا چندین سال پیش که پدر بزرگم اینا کوچ نشین بودن و خاله هام جوون بودن در حد مثلا ۱۸ یا ۱۹،با ...

برگام نریخت ولی باحال بود 😂🤗😁

« سرت تو باسن خودت باشه دوست گرامی نه تو باسن مردم  ⁦ಥ_ಥ⁩عاقد تهکوک و چانبک هستم 😎🤝💙"تامبویم 🙂".              خواهر عزیز ، برادر گرامی ، دوست عزیز ، خانم محترم ، انسان محترم لطفا اگر با نظر من مخالف هستید اگر از طرز گفتار و رفتار من خوشت نمیاد منو ریپ نزن نه اعصاب من خراب میشه نه شما با تچکر 🤝💙
اینارو ببین دَبِه چیه😅😂🤣 برو احضار۱ خارجی و ۳ جنگیر۱، بعدش موذی۱،۲،۳،۴ توطئه آمیز و   ...

همه رو دیدم 😂😂⁦🚶🏻‍♀️⁩

« سرت تو باسن خودت باشه دوست گرامی نه تو باسن مردم  ⁦ಥ_ಥ⁩عاقد تهکوک و چانبک هستم 😎🤝💙"تامبویم 🙂".              خواهر عزیز ، برادر گرامی ، دوست عزیز ، خانم محترم ، انسان محترم لطفا اگر با نظر من مخالف هستید اگر از طرز گفتار و رفتار من خوشت نمیاد منو ریپ نزن نه اعصاب من خراب میشه نه شما با تچکر 🤝💙
2738

وای حق داری به خدا😨😨😨

من اولین باری که آنابل رو دیدم از شدت ترس تب خال زدم😂😂😂😂

به خاطر دلایلی به زودی لغو کاربری میزنم🙂ولی به محض اینکه لغو کاربری زدم دوباره عضو میشم😁دوستتون دارم🙂❤
وای حق داری به خدا😨😨😨 من اولین باری که آنابل رو دیدم از شدت ترس تب خال زدم😂😂😂😂

😂😂😂😂😂😂❤

ارزو هستم ۱۵سالمه❤💫تقریبا شبیهه پروفمم🌼⃟▨꯭݊═╝مَِِـَِِـن َِِیَِِـَِِـه َِِدخَِِـَِِـتَِِـَِِـر َِِبَِِـَِِـی َِِاَِِعَِِـَِِـصَِِـَِِـاَِِب َِِمَِِـَِِـهَِِـَِِـربَِِـَِِـوَِِـَِِـنَِِـَِِـم َِِ 🌼⃟▨꯭݊═╝