2733
2734
ازهمه چی می گذرم فقط دخترم زود درست حرف بزنه ۲سال و۱۰ ماهشه ی چیارومخالفشومیگه مثل گرم باشه سرده یا ...

چقددددددر نگرانی

دختر من ۳ سال و۲ماهشه هنوز عین دختر شماست .تازه افعال اخر جمله رو هم نمیگه...مثلا میگه(دیسا ناچو دوست)یعنی دلسا ناچو دوست داره ...

کدوم بچه ای رو دیدی تااخر عمر به حرف نیوفته؟؟؟

😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب شما خودتم داری حرف میزنی با گوشی یکی هی بگه اینو بگو اونو بگو کلا منصرف میشی، همینه دیگه، عزیزم ب ...

اره شوهرمم میگه باید بزاری خودش بگه خب من فرصت میدم ولی خب گاهی چزسلام چیزی نمیگه گاهیم میگه تلویزیون میبینم خودمم پشیمونم وکلا دیگه هیچی نمیگم 

2728
بخدا مریض شدم از هول تو خواب می پرم یکم ازپسرت میگی مثلا رنگاروبلده؟؟

نه بلد نیست 

پسر اولم تو 1 سالگی کامل بلد بود رنگا رو

من قشنگ یادمه میخواستم ببرمش آتلیه برا ی تولدش تازه رنگا رو یاد گرفته بود، همین که بیدار شد اول کل رنگای رو تختیش رو گفت بعد پاشد لباس پوشید

اما این یکی همین امروز با ترفند شکلاتهای رنگی رنگی داشتم سعی می‌کردم بهش یاد بدم، دیدم نه بابا اصلا تو باغ نیست، آخرم بوسش کردم همه شکلات ها رو هم دادم دستش

عزیزم من حرف الکی نمیزنم

جدای مادر بودنم و تجربه داشتنم

من رشته م علوم تربیتی 

بخدا مشکل از خودته، نه بچه، وسواسی، تمام

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
وای میترسم دیر بشه خواهرمثلا نمیتونه درست پشت گوشی تعریف کنه برا کسی هرچی من بگم میگه نگمم زود گوشی ...

اصلا غصه نخور بچه هم می بینه اذیت میشه خدا بزرگ بعضی بچه ها زودتر حرف میزنند بعضی ها دیر تر مامان منم فک می کرد بچم لال همیشه می‌گفت خاک بر سرم علیرضا لال اما حالا نمیشه بگی بهش سلام برات از ماورا هم حرف میزنه 

2738
والا هنوز خوبم حرف نمیزنه کلا کم حرفه خوب شرح وقایع نمیکنه خواهر

خب نکنه مگه بچت ۱۰ سالشه که انتطار داری بشینه مفصل سیر تا پیاز زندگی رو تعریف کنه

جوجو کوجولوت هنوز ۳ سالش هم نشده ها😍😍

حواست هست خانوم گل؟؟🌹🌹🌹

😍😍😍
ازهمه چی می گذرم فقط دخترم زود درست حرف بزنه ۲سال و۱۰ ماهشه ی چیارومخالفشومیگه مثل گرم باشه سرده یا ...

پسرمن ۲سال ۷ماهشه هنوز هیچ بلد نیس حرف بزنه

باخدا باش پادشاهی کن
2706