2733
2734
عنوان

خواستگار

| مشاهده متن کامل بحث + 890 بازدید | 74 پست
چجوری امتحانش کنم؟

مثلا بهش رو پرووو بشه ببین چیکار میکنه  

یا الکی یه کاری کن مثلا یه جات درد گرفته مثلا دست خورد یه جایی  ببین چ رفتاری خلاصه امتحانش کن ببین در همه حالت رفتارش باب میلت هس ولی بدون اون ۳۵ سالشع خیلی بیشتر از تو بلده 🤣🤣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه واسطه ای ک معرفیش کرد میگف درس خونده و دکتری گرفته بعدم رفته سرکار و اوکی کرده همه چیو ک بتونه خ ...

هرچیم باشه یه پسر عاقل و سالم نمیره خواستگاری دختر 16سال از خودش کوچیکتر فوقش با یه 28سال ازدواج میکنه نه 18سال

2728
بله؟😐

تو گفتی ازش سوال چی بپرسم من باشم میگم منو دوس داری😑😐

دیگه نمی خوام تعلیق شم atefe1998من اگر کافربی دین خرابم به توچه من اگر مست می شرب شرابم به توچه تو اگر مستعد نوحه آهی چه به من؟ من اگر عاشق سنتور ربابم به توچه تو اگر غرق نمازی چه کسی گفت چرا من گر وقت نمازغرق خوابم به توچه تو اگر لایق الطاف خدایی خوش باش من گر مستحق خشم عتابم به توچه دنیا گرچه سراب به گفتار شما من جد طالب کهنه سرابم به توچه🖤
۱۳۸۱ اون ۱۳۶۵

عزیزم تو این سن اصلا قوه ی تصمیم گیریت بالغ نشده که بخوای همچین تصمیمی بگیری... 

تینا.م هستم، یه کوچولویی رو دارم بزرگ میکنم بنام بادوم🐩🐩🤠دانشجوی نی نی سایت از اون نسلی که پاش به دانشگاه باز نمیشه به لطف کرونا 🐥تهرانم ولی عازم رشت اگه کرونا بخواد🍻 
2740
اخه واسطه ای ک معرفیش کرد میگف درس خونده و دکتری گرفته بعدم رفته سرکار و اوکی کرده همه چیو ک بتونه خ ...

حالا کسی رو اون اقا برچسب نمیزنه ک پاک نیس ولی هیچ وقت زود اعتماد نکن تا وقتی امتحاناشو پس نداده باور نکن ک پاکه یا نه 

برای سلامتی مامان خوشگلم دعا کنید 💔😔

اره منم طرز فکر شمارو داشتم سن بالا دوست داشتم با یکی آشنا شدم ۳۷ سالشه و من ۲۸ سال ، مدت کوتاهی با هم بودیم ببین این سن فقط نیاز جنسی حرف اول می زنه، عشق و عاشقی از سنشون گذشته، با پسرای هم سن و سال خودم بیشتر احساسات طرف مقابل در نظر می‌گیرند ملایم تر رفتار می‌کنن، حجب و حیا شون بیشتر ، نمی دونم من اینجوری به نظرم اومد به خودت فرصت بده تا ۲۴ ۲۵ سال آدم ها رو خوب می تونی تحلیل کنی 

اگه دوست داری کسب و کارت رو رونق بدی ، می تونم بهت کمک کنم طراحی سایت مطابق سلیقه و امکانات که شما نیاز دارید. برای اطلاعات بیشتر بهم پیام بدید

شما سنتون کمه . اما این اقا پسر تحصلیکرده . که ۳۵ سالشه چراباید بیاد خواستگاری دختری که ۱۶ سال ازش بزرگتره؟؟

بیشتر فکرن . و مدت اشنایی طولانی کن که خدای نکرده بعدا پشیمون نشی 

خدا را چه دیدی شاید همانی شود که میخواهی  
مثلا بهش رو پرووو بشه ببین چیکار میکنه   یا الکی یه کاری کن مثلا یه جات درد گرفته مثلا دست خور ...

ارع😂😂😂😂

ببینی اصن بهت حس داره چ واکنش نشون میدع

چون خ عجیبه حالا خانوادت راضییعن؟