2737
2734
عنوان

خواستگار

| مشاهده متن کامل بحث + 890 بازدید | 74 پست
ارع ب نظر منم خ زودع برا ازدواج  دیگ اون زمانا گذشت ک زود دخترو شوهر میدادن الان سعی کن از مجر ...

اخه تو منطقه ما دختر بالای ۲۴ سال ترشیده حساب میشه😐نصف بیشتر دوستام ازدواج کردن 

دقیقا از الان تا ۲۴ یا ۲۵ سالگی سن ازدواج من ب حساب میاد😅😅 ب عشق و علاقه بعد از ازدواج اعتقاد دارم و هیچوقت با کسی که صرفا عاشقش شدم ازدواج نمیکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

البته منم یه دوست داشتم تو ۱۹ سالگی ازدواج کرده 

حالا نمیدونم عقده نامزدیه عروسیه یا چی 

تینا.م هستم، یه کوچولویی رو دارم بزرگ میکنم بنام بادوم🐩🐩🤠دانشجوی نی نی سایت از اون نسلی که پاش به دانشگاه باز نمیشه به لطف کرونا 🐥تهرانم ولی عازم رشت اگه کرونا بخواد🍻 
شوهرش چند سالشه؟؟ خوشبخته؟

تازه ازدواج کردن 

نمیدونم دقیق ولی بهش میخوره ۲۳ ۲۴ باشه 

ولی درباره ی کیس تو به نظرم بگو اگه واقعا میخوادت بزاره چند سال بعد یکم سنت بیشتر بشه

تینا.م هستم، یه کوچولویی رو دارم بزرگ میکنم بنام بادوم🐩🐩🤠دانشجوی نی نی سایت از اون نسلی که پاش به دانشگاه باز نمیشه به لطف کرونا 🐥تهرانم ولی عازم رشت اگه کرونا بخواد🍻 
2738
خب اینجوری اونم سنش بیشتر میشه 😅😂نمیتونه استوپ کنه ک

خب توعم سنت کمه 

به تصمیمات الانت نباید اعتماد کنی اونم تو این مورد 

درسته  نمیدونم والا گیج شدم

تو شرایطت از اون بهتره و اون باید از خداشم باشه

پس برای خودت ارزش قائل شو و بنظرم بگو یکم صبر کنن اگه واقعا میخوانت که سنت بیشتر بشه و نظر من اینه تو این مدت برو دنبال تحصیل چون هر چی باشه تو آینده این چیزا خیلی مهمه تو زندگی

تو این مدت که صبر میکنن هم میتونی تا حدی بفهمی چجور ادمیه رفته دنبال یکی دیگه یا ...

تو شرایطت از اون بهتره و اون باید از خداشم باشه پس برای خودت ارزش قائل شو و بنظرم بگو یکم صبر کنن ا ...

راجب تحصیل ک دلم میخواد پرستاری ازاد بخونم ولی پولشو ندارم 

اون اقا گفته ک با تحصیلم هیچ مشکلی نداره و تشویقمم میکنه و هزینشم براش مهم نیس

راجب تحصیل ک دلم میخواد پرستاری ازاد بخونم ولی پولشو ندارم  اون اقا گفته ک با تحصیلم هیچ مش ...

درس بخون سعی کن دولتی قبول بشی هر رشته ای هم قبول شدی خوبه دولتی میرزه چون هدفت ازدواجه و درامد مهم نیست برات ولی تحصیلات مهمه مخصوصا تو آینده و اینکه طرف دکتری داره تو باید هم سطحش باشی 

و اینکه تو قوانین ایران مرد میتونه حق تحصیل و شاغل بودنو از زن بگیره و با توجه به سنت درباره ی اینا خیلی باید تحقیق کنی اگه میخوای ازدواج کنی