2733
2734

همه چی میگذره و رو سیاهی میمونه به زغال

وقتی عصبانی شدم دهنمو ببندم وقتی آروم تر شدم حرف بزنم

اگه کسی دلمو شکست ، به جای خودخوری برم بهش بگم و جواب حرفشو بدم. نه اینکه تا صد سال هی غصه بخورم و غیبت کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرکاری ک خودت دوسداری انجام بده نه هرچی که دیگران میگن.. و اینکه همه بد هستن مگه اینکه خلافش ثابت ب ...

باجمله ی اولتون موافقم

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
2728
2740

از تو فقط یه دونه تو دنیا هست 

مراقب خودت باش(:

دیدی که سخت نیست تنها بدون من؟ دیدی که صبح میشود شبها بدون من؟ این نبض زندگی بی وقفه میزند. فرقی نمی کند، با من! بدون من!                                      دیروز گرچه سخت                  امروز هم گذشت، طوری نمیشودفردا بدون من!         

زندگی بهم خیلی چیزا یاد داد ولی به ازای هر تجربم بهای سنگینی دادم..جدیدترین و مهم ترین تجربم از زندگی اینه که به هیچکس اعتماد نکنم مخصوصا دوست جماعت..یاد گرفتم وقتی کسی خیلی بهم نزدیک میشه سریع بهش اعتماد نکنم و بدونم حتما دلیلی داره بهم نزدیک شده...و اینقدر بهم محبت میکنه..یاد گرفتم بعصی ادما دو روی کاملا متصاد دارن...چون اعتماو یه بظاهر دوست زندگیمو خراب کرد و باعث شد تو این دوسال ۱۰ سال پیر بشم

نقره_پوش : همیشه برای خودت وقت بزار تا پیشرفتت توی کاراتو ببینی آدمای این دنیا هر کار کردن هر چی گف ...

مگه ميشه اصلا؟همه ما انسانيم و احساس داريم ولي كاش ميشد آدم هيچ وقت از هيچ كس و هيچ چيزي ناراحت نباشه

2706