2737
2739

با هرکس مثل خودش باید رفتار کرد

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد

زندگی بهم یاد داد که ب خاطر حرفهای اینو اون نباید تا صبح حرص خورد و بی‌خوابی کشید

یاد گرفتم که وقت باارزشمو برای انسانهای بی ارزش صرف نکنم

یاد گرفتم با انسانها مثل خودشون رفتار کنم

من امام رضایی ام🌹🌹🌹دل من گم شد اگر، بسپارید امانات رضا... و اگر از تپش افتاد دلم ببریدش ملاقات رضا... از رضا خواسته ام بگذارد که غلامش بشوم همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا(علیه السلام) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط یچی بگم هیچوقت دل نشکنید ..بدجنس نباشید ..دو بهم زن نباشید ...تهمت نزنید ..قضاوت و شماتت نکنید . ...

الان زمونه ظالم سالم.😉

❤روبه خدا بسپار. برای حاجت خودتون و من صلوات میفرستید🙃🌼
2728

ب هیچکس اعتماد نکنم💔

من کساییو تو زندگیم داشتم که یه ثانیه فکر نبودنشون اشکمو در میاورد همون آدما الان واسم فرقی با یه غریبه ندارن فقط میدونم که یه زمانی میشناختمشون؛؛؛واقعی دوسشون داشتم و کلی خاطره باهاشون داشتم ولی دیگه واسم هیچ اهمیتی نداره که کجان و پیش کین و چیکار میکنن و باید اعتراف کنم که دیگه دوسشون ندارم و نیازی هم به بودنشون ندارم؛؛؛؛میخوام بگم زمان بدین؛؛همیشه زمان همه چیزو حل میکنه به مرور؛؛حتی چیزایی که فک میکنین هیچوقت حل نمیشه....
2740
فقط یچی بگم هیچوقت دل نشکنید ..بدجنس نباشید ..دو بهم زن نباشید ...تهمت نزنید ..قضاوت و شماتت نکنید . ...

من هميشه همه تلاشمو ميكنم دل كسي و نشكونم بعضي وقتا كه غيبت ميكنم انرژي بدش تا مدت ها باهامه 

و عميقا به اين رسيدم كه شماتت يا سرزنش كردن حتي اگه منظوريم نداشته باشي بدترين كارما رو داره

همه محتاج محبت هستن برنده کسیه که نیاز دیگران رو رفع کنه نه این که گدایی محبت کنه!

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

هرچی روزیم باشه بهم میرسه. 

تاخدا نخواد چیزی نمیشه... 

هرچیزی در بهترین زمان خودش اتفاق میوفته. 

🥀امضا خدا زیره همه خواسته هایتان البته به شرط آنکه به صلاحتان باشد🥀💖یه دختره خاص از تبار زمستون💋💖

و این که تو این دنیا هیچ کس جز خدا توروخالصانه دوست نداره!

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
2706