2737
2739
عنوان

خیانت خانوادگی

1125 بازدید | 24 پست

سلام بچه ها

این قضیه رو میخوام از زبون مامانم بهتون بگم چون اگه از زبون خودم بگم نسبتا خیلی دور میشه

من ۸ سالم بود و داداشم ۱۰ سالش که مامانم حامله شد یک روز یه خانومه که همکار مامانم بود با مامانش اومدن دم خونه ما محکم در زدن که علی(اسم مستعار واسه بابام) پاشو بیا ببین زنت حاملست چرا فقط به زن اولت توجه میکنی و اینا

و کل ابرومونو تو محل بردن

مامانم حامله! همش غش میکرد دیابت حاملی گرفت ولی به خاطر ما طلاق نگرفت

بابامم گفت طلاقش میدم و اینا

الان از این قضیه ۳۰ سال گذشته مامانم ۶۱ سالشه و بابام ۶۴ اما ما فهمیدیم که بابام هنوز با اونا رابطه داره همه چی به اسم مامانمه و تصمیم گرفته طلاق بگیره

چون یکی از دوستاشم هست که میخواد بعد ۴۰ سال زندگی مشترک طلاق بگیره به خاطر خیانت

به نظرتون با طلاقشون چیزی عوض میشه؟ ابرو من  و خواهرم جلو شوهرامون و خانواه هاشون چی؟

مامانمم یه ادمیه که خیلی وابستس به بابام از همه لحاظ غیر از لحاظ مالی چون درامد داره

به نظرتون من چیکار میتونم بکنم؟ چجوری با مامانم حرف بزنم که منصرف بشه؟ اصلا منصرف کردنش درسته یا نه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم اصلا آبرو ریزی نیست. بنظرم اگه مامانت خیلی وابسته است پس از لحاظ روحی شکسته میشه بعد طلاق. شاید حتی لازم به داروهای ضد افسردگی بشه. اگه اصرار به طلاق داره حمایتش کن

2738

خب آخه طلاق بگیره که چی بشه؟؟؟ وقتی همه چیز به اسم مادرانه پس خطری واسه آینده شما و حق ارث و میراث ندارن. ب نظرم طلاق دیگه فایده ندارن فقط شرایط شما ها ی کم سخت میشه . منصرفش کن

هر موقع خواستی بگو برات حمد،  توحید یا آیت الکرسی بخونم💚❤   اینم لینک تاپیک حاجت روایی من https://www.ninisite.com/discussion/topic/6987406/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d8%ad%d8%a7%d8%ac%d8%aa-%d8%b1%d9%88%d8%a7%db%8c%db%8c

یعنی این همه سال خودشو قربونی بچه هاش کرده بازم ادامه بده؟! پس کی برای خودش زندگی کنه ؟ ب نظرم طلاق بگیره . لازمم نیست همه از دلیل طلاق با خبر بشن ک آبرویی ریخته بشه .

مامانم از شوهرش حامله شد دیگه دوتا زن حامله همزمان😑

خب تو گفتی میخوای از زبون مادرت بگی ولی از زبون خودت گفتی😕

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
عزیزم اصلا آبرو ریزی نیست. بنظرم اگه مامانت خیلی وابسته است پس از لحاظ روحی شکسته میشه بعد طلاق. شای ...

مامانم از لحاظ بدنی خیلی ضعیفه دیابت از پا درش اورده وزنش خیلی کمه قلبشو دو بار عمل کرده واقعا نمیخام دیگه افسردگیم دردی بشه رو درداش

2706