2737
2739
عنوان

آیا الان فقط شما بیدارید یا اهل منزل هم بیدارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 344 بازدید | 50 پست
همه خوابن‌ من فقط وقتی بقیه خوابن آرامش دارم

یه سکوت لذت بخشی داره که نگو،عاشق سکوت شبم😃

تو با همه ظرافتت قوی ترینی❤...تنها ترین افراد کسانی هستند که "خودشان" را ندارند مبادا میان زنانگی و مادرانه های سخاوت مندانه ات خودت را جا بگذاری دوست مهربان من😍❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه بیداریم

چه جوری اخه این وقت شب

اگر بدانید که مردم به یک سردرد معمولی خود هزاران بار بیشتر اهمیت می‌دهند تا خبر مرگ من و شما، دیگر نگران نخواهید شد که درباره شما چه فکری می‌کنند...  
2728
خودم ی کرمی دارم ک شبا بخوابم دلم میگیره تا صب بیدار میشینم پای گوشی همسرمم می‌خوابه هی پا میشه غر م ...

مال منم وسط تاپیک بیدار شد اه

اگر بدانید که مردم به یک سردرد معمولی خود هزاران بار بیشتر اهمیت می‌دهند تا خبر مرگ من و شما، دیگر نگران نخواهید شد که درباره شما چه فکری می‌کنند...  
2740
شوهرم خواااااب  دخترمم تاز ه خوابید فقط من موندم ناراحتم خوابم نمیبره

چرا اخه؟ 💔

بچم خابه شوهرم حمومه 

ای شیطونا چشم بچه رو دور دیدین

دو روز سمت چپ سینم دردمیکنه از صبحم سینم احساس سنگینی و فشار میکردم زدم گوگل نوشته بود علایم حمله قل ...

ان‌شاءالله چیزی نیست

2706