2737
2734
عنوان

آیا الان فقط شما بیدارید یا اهل منزل هم بیدارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 344 بازدید | 50 پست
چه جوری اخه این وقت شب

اره بخدا ، آبجیم ۹ سالشه اونم بیداره

داداشمم ک بیرونه هنوز نیومده خونه:/

من ترجیح میدم افسوس بخورم که چرا اون کار رو انجام دادم تا اینکه افسوس بخورم کاش اون کارو انجام میدادم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دو روز سمت چپ سینم دردمیکنه از صبحم سینم احساس سنگینی و فشار میکردم زدم گوگل نوشته بود علایم حمله قل ...

عزیزم رفتی دکتر چی شد؟ 

اگر بدانید که مردم به یک سردرد معمولی خود هزاران بار بیشتر اهمیت می‌دهند تا خبر مرگ من و شما، دیگر نگران نخواهید شد که درباره شما چه فکری می‌کنند...  
2728
اره گلم رفتم نوار قلبم دادم گفت قلبت سالمه همش از اعصاب و ناراحتیه  اسید معدم زیاده ؛مرسی ک به ...

خداراشکر

منم وسط قفسه سینم درد داره تازه دوهفتست و از همون دوهفته پیشم یهذمسئله ای پیش اومد خیلی ناراحت شدم که درد گرفت

برا معدت دارویی چیزی داد؟ 

اگر بدانید که مردم به یک سردرد معمولی خود هزاران بار بیشتر اهمیت می‌دهند تا خبر مرگ من و شما، دیگر نگران نخواهید شد که درباره شما چه فکری می‌کنند...  
خداراشکر منم وسط قفسه سینم درد داره تازه دوهفتست و از همون دوهفته پیشم یهذمسئله ای پیش اومد خیلی نا ...

نه  اونو جدا یه دکتر دیگ باید برم . فقط جندتا قرص داد واسه کاهش استرس ک نخریدم چون خواب اوره ومنن بچه کوچیک دارم