2157
2106
عنوان

اگه باالتماس درست میشد...

| مشاهده متن کامل بحث + 239 بازدید | 32 پست
چرا فقط منو آزرده میکنه ؟؟؟؟ چرا یبار بین من و رقیبم ، طرفو منو نگیره...... من دلخون.... من دلشکستها ...

انشاالله درست میشه

برا ارامش دلت صلوات میفرستم

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست....دوست نی نی سایتی حال دلم خوب نیست،اگه دوست داشتی برام دعا کن،❤️❤️❤️❤️
بسپر به خدا، درست میشه بزودی ان شاءالله...

ای خدا خودت درستش کن برام بخواه الساعه الساعه الساعه... ای خدا به چشمام رحم کن... به جوونیم رحم کن...

خدایا شکرت بخاطر همه چیزایی که داریم و حواسمون نیست... میشه از خدا بخواین حاجت دلمو بده ؟ خیییلی ساله میخوامش... ❤❤

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

یعنی میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟😭😭😭😭😭😭😭

عشقت یکطرفه س؟😔

فراموش کن منم دردشو کشیدم سودی نداره نمیشه فقط تویی ک داغون میشی 

💮اللهم عجل الولیک الفرج💮                               ♡اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم♡                اسکرین دیدین منم تگ کنین دوس داارم🥴🧐
2149
استارتر مگه روکیا کراش میزنی که میگی خاصن؟ 

حالم از خودمو سلیقم بهم‌میخوره... 

خدایا شکرت بخاطر همه چیزایی که داریم و حواسمون نیست... میشه از خدا بخواین حاجت دلمو بده ؟ خیییلی ساله میخوامش... ❤❤
ای خدا خودت درستش کن برام بخواه الساعه الساعه الساعه... ای خدا به چشمام رحم کن... به جوونیم رحم کن.. ...

چرا در حق خودت جفا میکنی ، سعی نکن که به زور دنبال نتیجه باشی و همونی بشه که میخوای ، دعا کن به خدا اعتماد کن و بسپر به خودش، به صلاحت باشه تو وقت مناسب اتفاق میوفته ... ان شاءالله خیره...

❤🤍 اعتماد در عشق آن است که از تو دور یا در خواب باشم، با این اطمینان که از تو کاری سر نمی‌زند که قلبم را مچاله کند؛ حتی اگر تمام دنیا را به تو بدهند...🤍❤
خب خصوصیات ویژگی ها کراشت بگو ماکه غریبه ایم بیشتر ومنطقی تر میتونیم نظر بدیم

ببخشید ولی الان دقیقا راجع به جی میخاید نظر بدید... من بیشتر به انرژی مثبت و حال خوب نیاز دارم . وگرنه مگه شما میتونید سلیق منو عوض کنید... ؟؟؟

چرا در حق خودت جفا میکنی ، سعی نکن که به زور دنبال نتیجه باشی و همونی بشه که میخوای ، دعا کن به خدا ...

کاش ی نفر میفهمیدم..........

2050
ببخشید ولی الان دقیقا راجع به جی میخاید نظر بدید... من بیشتر به انرژی مثبت و حال خوب نیاز دارم . وگر ...

نگفتم نظر بدم ونظرت عوض کنم گفتم ویژگی هاش بگو ببینم شاید شرایط خیلی معمولی وساده وممکن  باشه نخواستی نگو دعوا که نداریم 

نگفتم نظر بدم ونظرت عوض کنم گفتم ویژگی هاش بگو ببینم شاید شرایط خیلی معمولی وساده وممکن  باشه ن ...

دعوا ندارم فقط حرفمو زدم... شرایطش ساده و ممکنه... فقط باید خدا بخواد....

خانم اینقدر تاپیک هست من بخوام برم فقط دیدم شما اشتیاق خیلی دارید خواستم یه روزنه امیدبراتون  پیدا کنم وقتی هیچی نمیگی از سنش از شرایط پس چرا انرژی مثبت میخوای والا من هزارون تاپیک زدم ومثل خودت حس دارن وسختی کشیدم ولی نظر خواستم راهنمایی هم کردم پس راهنمایی نخواین وقتی میگین  خدا خودش بخواد درست میشه وباهمون خدا مناجات کنید خدافظ شما