2733
2739
عنوان

روابط داماد و مادر زن

1899 بازدید | 14 پست

بچه ها رابطه بین شوهرتون با مامانتون چطوره؟ کدومتون به مادرتون زیاد توجه میکنید اونوقت شوهرتون از حسادت بدشده با مادرتون یا پشت مادرتون شروع به توهین و بد گفتن میگه؟ شما چیکار میکنید اونوقت؟ 

کاملا محترمانه.خودم خیلی هواسم هس.شوهرمم مرد خوبیه

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شوهر من خیلی مامانمو دوس داره مامانم هم اونو خیلی دوس داره.خداییش رابطشون خوبه.تازه مامانم گاهی منو دعوا میکنه به خاطر شوهرم. جرات ندارم نگاه چپ کنم بهش

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

پسر خواهرش هست و داماد بزرگشه خیلی دوسش دارن و براش احترام قائل هستن

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین 
2738

خیلی خوبه شکرخدا

چند تا فاکتور مهم داره به نظر خودم این رابطه خوب

اول اینکه بی رو در بایستی از هم ناراحت بشن با کمال ادب بهم میگن، در نتیجه هیچ کینه و کدورتی بیشنون نیست

دوم اینکه من طرفداری بیخودی هرگز نمیکنم، نه از همسرم نه از مادرم، اگه مثلا شوهرم یه بار بگه این چه کاری بود آخه مامان کرد، من نمیگم این چه حرفیه میزنی، میگم آره راست میگی منم ناراحت شدم، همین باعث میشه همسرم حساس نشه، جبهه نگیره 

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
عزیزم بعضی شوهرا نرمال نیستن اینجوری ک تعریف کردی شوهره خیلی منگله... م شوهرم خوشحال میشه میبینع با ...

این کسی که ازش گفتم آخه خودش تو نوجوانی پدرو مادرشو از دست داده و حتی با برادراشم نمیره و بیاد کلا تنهاست

شوهر من خیلی مامانمو دوس داره مامانم هم اونو خیلی دوس داره.خداییش رابطشون خوبه.تازه مامانم گاهی منو ...

آره مامان منم اینجوریه، حتی اگه حق با من باشه یه جوری میگه انگار حق با اونه😂😂😂

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
آره مامان منم اینجوریه، حتی اگه حق با من باشه یه جوری میگه انگار حق با اونه😂😂😂

دقیقا  

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
2706