2733
2734

با عرض سلام خدمت دوستان اگر گروه هنری یا تآتری رو می‌شناسید که مایل به همکاری با گروه خیریه هستند معرفی کنید. 

من صد هزارجمعه طلب دارم ازخدا😓😓😓 جمعه های بی شما اقا حساب نیست😭😭😭 .اللهم  عجل لولیک فرج🌹🌹🌹🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما با بچه های کار در ارتباطین؟ این بچه ها محروم از تحصیلن؟ سواد ندارن؟

سلام بله بنده تا حدودی در ارتباط هستم بچه هایی که داخل کوره ها کار وزندگی می‌کنند. 

اغلب هم توانایی تحصیل رو ندارند

من صد هزارجمعه طلب دارم ازخدا😓😓😓 جمعه های بی شما اقا حساب نیست😭😭😭 .اللهم  عجل لولیک فرج🌹🌹🌹🌹
2731

لطفا اگر از راه ارتباطی با گروه‌های هنری هم اطلاعی دارید ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید🌹🙏🌹

سلام عزیزم تهران هستیم

درخواست دوستی بهم بده گمت نکنم فردا بهت خبر میدم یکی دو تا گروه میشناسم

یه گروه هست با جمعیت امام علی کار میکنه احتمال زیاد بتونین با هم همکاری داشته باشین 

من معلم ابتداییم میشه اگه کودک محروم از تحصیل میشناسید بهم معرفی کنید خدا خیرتون بده

اتفاقا ما وقتی میریم بچه ها بهمون میگن خاله میشه بجای این چیزها برای ما معلم بیارید. 

شما موقعیت تدریس رو دارید؟ 

چون محیط مناسبی نیست حومه شهر تهران هست

درخواست دوستی بهم بده گمت نکنم فردا بهت خبر میدم یکی دو تا گروه میشناسم یه گروه هست با جمعیت امام ع ...

چشم 

ممنونم از لطفتون 🌹🙏🌹

من تهران نیستم

ان شاء الله یه موقعیت خوب براتون پیدا میشه

ولی قطعا چون نیتتون پاکه خدا براتون ثوابش رو رقم میزنه🌹🙏🌹