2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم فکرکنم ۵هفته باشم ،بی حالم تنبل شدم ب زور ناهار درست میکنم

🤲🤲برای من هم دعا کنیدبرای سلامتی بچم صلوات بفرستین انشالله همه چیزاش ب خوبی پیش بره التماس دعا چون خیلی منتظر بودیم 🤲🤲🤲حاجت روا باشید

انشالله زود برای همگیمون بگذره به بخیر انشالله،زود نی نی بیاد بغلمون ای خدا برام دعا کنید

🤲🤲برای من هم دعا کنیدبرای سلامتی بچم صلوات بفرستین انشالله همه چیزاش ب خوبی پیش بره التماس دعا چون خیلی منتظر بودیم 🤲🤲🤲حاجت روا باشید
من متنفرم از پیاز و سیر فقط از این دوتا بدم میاد

از ماهی بدم میاد

انشالله زود برای همگیمون بگذره به بخیر انشالله،زود نی نی بیاد بغلمون ای خدا برام دعا کنید

ان شاءالله من که دیگه فقط به زایمان فکر می کنم انقدر حالم بده اصلا لذتی از بارداریم نمی برم با اینکه بچه اولمه