2737
2739
عنوان

بچه ها بیاین یه لحظه

67 بازدید | 7 پست

میگما من یه تاپیک درج کردم که ازتون خواستم باهم برااقامون امام حسین صلوات بفرستیم 

من اون تاپیکو بعداز دیدن یه خوابی زدم امشب من به حاجتم خیلی نزدیک شدم شاید فقط یه قدم دیگه مونده باشه 

من بنده خوبی نبودم خیلی گناه کردم اما واقعا از ته قلبم پشیمونم قبلا فکر میکردم  خدامنو نمیبخشه و دیگ دوسم نداره اما انگاری اینجوری نیست  محرم نزدیکه شاید همه اینا یه نشونه خوب باشه امیدوارم تا محرم همتون به حاجت دلتون برسید بحق امام حسین 

خواستم این حسو حالو بامن شریک باشید  😍

تیکر بارداری نیست .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم امروز به حاجتم که خیلی دعا و نذر کردم یه قدم نزدیک شدم🙏ممنونم از خدای مهربونم

یک عدد دهه هشتادیه خوشگل😌❤از کسایی که خوراکیامو بهشون تعارف میکنم و اونا هم میخورن متنفرم😑جمعیت قلب منو آمار بگیری همش❤️تویی❤️.           تو سرآغاز همه آرزو های شیرین منی😌🍯.               یه تار موش که سهله...... :)                                     فکرشم به کسی نمیدم😌.                                       آقای قاضی تا کی باید براش بمیرم و اون نبینه؟ :(       :چند بار میتونی بمیری؟تا وقتی که اون ببینه:) 
2731
منم امروز به حاجتم که خیلی دعا و نذر کردم یه قدم نزدیک شدم🙏ممنونم از خدای مهربونم

برات خوشحال شدم عزیزم الهی حاجت روابشی  گلی 

خدایا هزاربار شکرت

تیکر بارداری نیست .
2738