2733
2739
عنوان

از کدوم کاربر خوشتون میاد 🤩🙃😋😊

| مشاهده متن کامل بحث + 11312 بازدید | 1000 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
@shahrzadsp     عشقی😂😂🌺

😅💋

🦋🖤Johnny depp fan🖤🐰                                            #پاترهد○-○⚡    #slytherin🍏                                              زرتشت چه زیبا گفت : ای کاش آنقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش می کردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را می سوزاندم، که مردم خدا را برای خودش بپرستند نه برای بهشت و جهنم :)🌌                                               
عشقم فدات شم تو هم همیشه بهترین منی هیچکی بهتر از تو نیست ❤❤😍😍

فدات شم من😘❤❤ 

"بیا ره توشه برداریم...کجا؟ هر جا که اینجا نیست..!" {کاربر جدید نیستم، خودم خواستم کاربری قبلیم بترکه.} My life's moon light🌍🌙
2740

اینا

@کاکتوس1234    

@عطر،گل_یاس    

همیشه سعی کردم دل کسیو نشکنم؛اما به خودم که نگاه میکنم،تیکه تیکه ام:  سعی کردم کسیو تو غمهاش تنها نذارم . اما هیچکس نفهمید کی ناراحتم .سعی کردم با همه مهربون باشم اما بعضیا فکرکردن من احمقم!!! همیشه بقیه رو بخشیدم،،اما فکرکردن متوجه خطاهاشون نشدم:
فدات شم  @دخترتنهاااا۸۰   ❤️

خدانکنه مهربونم🤩😘

همیشه سعی کردم دل کسیو نشکنم؛اما به خودم که نگاه میکنم،تیکه تیکه ام:  سعی کردم کسیو تو غمهاش تنها نذارم . اما هیچکس نفهمید کی ناراحتم .سعی کردم با همه مهربون باشم اما بعضیا فکرکردن من احمقم!!! همیشه بقیه رو بخشیدم،،اما فکرکردن متوجه خطاهاشون نشدم:
این دونفر فرشته و عشقای من هستن،  دوتا فرشته که خدا واسه نجات دلِ امثال من فرستادشون زمین ...

عزیز جانین خوبی از شماست. الهی عالیترینها در عالیترین زمان ب عالیترین وجه ممکن براتون رقم بخوره خانمم الهی دلتون شاد بشه و غم راهشو گم کنه الهی آمین😘

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
فدات بشممممم با این دعاهای قشنگت حالمو عاااااالی میکنی مثل حال خودت🥰🥰😍😍😍😍😍😍😍ذوق میکنم از صح ...

قربونت برم من الهی.      سرشار از انرژی های مثبت و عالی هستی.        

یک دنیا سلامتی و شادی و موفقیت از خدا برات آرزو میکنم.       به خدا که بهترین و فوق العاده ترینی.      بهترینهای خدا تقدیم به تو.    

!화이팅
قربونت برم من الهی.       سرشار از انرژی های مثبت و عالی هستی.     ...

قرربونت برم زیباااا😍😍😍😍❤❤❤مرسی از دعاهای قشنگت ان شاءالله همشون اول واسه خود مهربونت😘😘❤❤

اللّهُم صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2706