2733
2734
عنوان

مامانای خوش سلیقه بیاید میخام لباس بچگانه شیک بچینم😍👇عکسس

| مشاهده متن کامل بحث + 4276 بازدید | 250 پست
یکی از بهترین کانالای تلگرام  فروش لباس بچه اید  من ازتون خرید کردم واقعا حرف ندارید 👌👌 ...

مرسییی قشنگمم لطف دارید😚😚 چی خریدین ازم ؟؟مشتری سایت زیاد دارم ولی از سایت نمیشناسمشون الان هم شمارو دارم هم مامان دوتا الوچه😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسییی قشنگمم لطف دارید😚😚 چی خریدین ازم ؟؟مشتری سایت زیاد دارم ولی از سایت نمیشناسمشون الان هم شما ...

من مامان ایلینم😅

از اصفهان ازتون خرید میکنم 

یادتون اومد؟ 

🔴اتفاق های خوب سراغ کسی می آید ک صبر میکند...اماا اتفاق های بهتر سراغ کسی می اآید ک تلاش میکند..🔴
2731
۱۳

این به چند سال میخوره؟ قیمتش چند؟

هر موقع خواستی بگو برات حمد،  توحید یا آیت الکرسی بخونم💚❤   اینم لینک تاپیک حاجت روایی من https://www.ninisite.com/discussion/topic/6987406/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d8%ad%d8%a7%d8%ac%d8%aa-%d8%b1%d9%88%d8%a7%db%8c%db%8c

لباساتون خیلی شیکن😍

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨
2738
۴۵ تا ۵۵ داره قیمتش ۱۶۵ ارسال رایگان

ممنون. من سایز بزرگتر میخواستم. ۸ ساله نیم تنه و دامن مجلسی چیزی دارین؟

هر موقع خواستی بگو برات حمد،  توحید یا آیت الکرسی بخونم💚❤   اینم لینک تاپیک حاجت روایی من https://www.ninisite.com/discussion/topic/6987406/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d8%ad%d8%a7%d8%ac%d8%aa-%d8%b1%d9%88%d8%a7%db%8c%db%8c
ممنون دلبرر چشماتون قشنگ میبینه😘💛

انشاءالله کارتون همیشه پرفروش وپربرکت باشه 🤲

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨
ب ۸ سال میخوره سایز ۵۵ عزیزم مدل شماره ۱۱ هم کار جدید و پرفروشمونه

آخه دخترم قدش ماشاءالله بلنده لباس سایز ۶۰ میگیرم شلوارش قد ۷۰.

شماره ۱۱ خیلی قشنگن ولی انگار اونم کوچیکه🤔

2706