2737
2739
عنوان

گودباى پارتى 💜suici💜

| مشاهده متن کامل بحث + 13489 بازدید | 1316 پست

@golbargam    ‍ 

بوى تنت بوى گله🌸🍃

بوى گلاى اطلسى🌱🌼

مثل شكوفه هاى سيب😍

قشنگو دور از دسترسى♥️

وقتى مياى بهار مياد🌻

بوى گله انار مياد🌺

عطرى كه با نسيمه صبح🌈

از روى سبزه زار مياد🌾

شراااابه صد ساله تويى🍷

سرخيه آلاله تويى🌹

اگه قماره زندگى😈

اونى كه تك خاله تويى♣️

سلام نفــــس🤩

تــــولدت مبــــارك🎉🎊

برات سلامتى شادى و آرامش خواستارم🥰

اميدوارم تك تكه آرزوهات واست خاطره شن دخمله خوشگل مهربون و دوستداشتنى💋😊

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/

[QUOTE=196147477]عررر ماشالله چه زوج قد بلندی😁💞‌عشقتون پایدار💕 بچتون چه جیگری بشه😌شیمو اگه پسر بود منو بگ

اجاقم كوره😐

نميبينه😅🤪

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خووووو خودت بیا منو بگیر تا از دست نرفتم😋😋😋

خودم ميام😄آدرررررس بده

تاریخ تولد منو میدونی همسری؟😈😂‌خودت متولد چه ماهی هستی😌😍

همسرت حافظه شو تو تصادف از دست داده😐

بگوووو

من فروردين

2738
😈😍‌ ادرس نمیدم ولی خودت یه کافه لاکچری بگو با کله میام😈😍😌😂😂😂😂

ما از اون خانواده هاش نيستيم  

واقعااااا؟‌  عرررر فروردینای خیلییییی خاصن😌‌ من دی ماهیم😈😍😂با عیسی مسیح تو یه روز بدنیا ا ...

واقعاً؟؟؟؟؟؟

منم از دى ماهيا خيلى خوشم مياد

اكثرا دوس داشتنى عن💩😐

بجز @لازانیا_رو_عشق_است   🤪

@golbargam    ‍  بوى تنت بوى گله🌸🍃 بوى گلاى اطلسى🌱🌼 مثل شكوفه هاى سيب😍 ...

@adeline    

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
ار کدوماشین😟😂با پورش بیا دنبالم😌😂

دارو ندارم يدونه پرايده

پرايدمم برا تو😐

2706