2733
2739

راضی هستین ؟خوب خنک میکنه؟تاحالا خراب شده؟

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖

گری عالیه 

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم هر کولری بعد ی مدت کار کردن سرویس و شستن میخواد من بابام تخصصش کولرهای گازیه میگه کولر بعد چتد سال کار کردن باید کم کم قطعاتشو عوض کنی الان ما کولر گازی دوتیکه جنرال داریم ۱۰ساله ازش استفاده میکنیم اونم ۲۴ساعته روشنه چون هوای اهواز گرمه راضییم ازش ولی بعد این چند سال تقریبا نصف قطعاتشو عوض کردیم اگه میخواین کولر دوتیکه بخرین تا ۵سال خوب کار میکنه بدون اینکه خراب بشه 

جدا؟آخه معروف نیس من فقط تو دیوار دیدم زیاد شده

کجایی هستی؟

گری رو همه میشناسن

مخصوصا جنوبیا بیشتر گری میخرن

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤
2738
عزیزم هر کولری بعد ی مدت کار کردن سرویس و شستن میخواد من بابام تخصصش کولرهای گازیه میگه کولر بعد چتد ...

دوتکه چجوریه

مافقط سرمایش میخایم گرمایش نمیخایم داشته باشه 

دوتاش داریم عالین ولی بنظرم گری بهتره جنرال قدیمیش عالی بود

جدا؟یعنی گری خوبه؟شما راضید؟خوب خنک میکنه؟ما دوتا خواب داریم اما فقط یه جای کولر توسالن میخایم سرماش تواتاقاهم بره 

2706