2733
2739
عنوان

کسایی که سریال دختر سفیرو دیدنن

182 بازدید | 6 پست

وااای من تا قسمت ٣٠ و خرده ای دیدم گفتم یهو دو قسمت اخرو ببینم این کیه جای ناره ??? 

اعصابم خورد شد ناره چی شد ? سنجر ازدواج کرده ?? 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ناره به کلی رفت سانجار هم با ماوی ازدواج میکنه و صاحب پسر میشن انگار اصلا ناره وجود نداشت،خیلی چرت ش ...

وااا اسم سریال دختر سفیره سنجر مثلا ٩ سال که ناره نبود عاشق نشد الان یهو زن گرفت ? من عاشق این سریال بودم 

2731
هنن????  بعد ناره بچشو گذاشت رفت? 😂😂😂پس مزخرف شدع

طفلک نسلیهان آتاگول بازیگر ناره بیماره معده گرفته برای درمان رفته انگلیس برای همین مجبور شدن فیلم نامه رو عوض کنن.ماوی هم شخصیت خوبیه. خیلی مهربونه و ملکو دوس داره

❤️ی صلوات واسه سلامتی مامانم میفرستی؟ 😢❤️
طفلک نسلیهان آتاگول بازیگر ناره بیماره معده گرفته برای درمان رفته انگلیس برای همین مجبور شدن فیلم نا ...

ارع متوجه شدم امیدوارم خوب شده باشه 

ولی کاش فیلمو نصفه رها میکردن ادامش بعدا تصورم از عشق پوکید مخصوصا با اون کارایی که برای حذف ناره کردن و بی وفا و بی مسیولیت نشونش دادن و حتی بی عاطفه در صورتی از اول این شخصیت فوق العاده بود از نظر من و اینکه سنجرم سریع عاشق شد انگار خستع شده بود در عمل گند زدن به اون عشق افسانه ای که این همه روش کار کرده بودن بعد جالبه سنجر این همه مدت با ناره بود بهش دست نزد بعد یهو ماوی ...