2737
2739

مهاجرت به آلمان

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای چقد ادماش پر فیس و افادن تهران شهریه که از همه قوما زندگی میکنن مثلا مثل بقیه استانا نیست که اکثرا واسه یه قوم خاص هست پس طبیعتا خوب و بد داره ولی تنوع خوبه میشی نیلو تهرونی😂♥️

2731
ملارد تهران نیست سمت کرج

چجوریه ملارد

من اطلاعی ندارم از شهر تهران 

دوره از تهران؟

حال روحیم اصلا خوب نیس 💔💔لطفا برام صلوات بفرستین که زندگیم خوب بشه خسته شدم دیگه 😔
ملارد تهران نیست سمت کرج

درسته نزدیک کرجه ولی از لحاظ تقسیمات جز تهران مثلا پیش شماره ی تلفن ش تهران ،یا روزایی که تهران آلوده بود مدرسه هاش تعطیل بود ملارد م  تعطیل بود ولی کرج باز بود 

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌
الان ملارد شهرستانه یعنی؟

اره فکر کنم جز شهرستان های کرج فکر نکنم جای خیلی خوبی باشه باز تحقیق کن

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
2738