2737
2734
عنوان

بیاین از شوهر بی غیرتم براتون بگم.....

| مشاهده متن کامل بحث + 2210 بازدید | 88 پست

اگر عقدی درستش کن وگرنه بری زیر یک سقف کارت سخت تره، باید به خواسته ی شما احترام میذاشت بهش پیام بده بگو قبل از رفتن بیاد شما رو ببره بعد بره شمال، شمال سرجاش هست ممکنه شمارو از دست بده، عکس العملشو ببین برای آیندت تصمیم بگیر 

بابا مسلموووون

بابا چندش بابا بی مزه بابا حال به هم زن .دیگه ریپلای نکن حوصله ادما مزخرف مثل تو رو ندارم .ولی فکر نکن همه عین خودتن هر کار تو میکنی یا قبلا کردی بقیه ام همونجورن 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اخی عزیزم این مردا همشون یجورن خودت برو گلم چلاق که نیستی🥺

هلاک دلداری دادنت شدم خیلی باحالی 😂

کجا باید برم یه دنیا خاطرت تو رو یادم نیاره😔                      کجا باید برم که یک شب فکرتو منو راحت بذاره😔                 چه کردم با خودم که مرگ و زندگی برام فرقی نداره😔           محاله مثل من توی این حال من کسی طاقت بیاره😔           کجا باید برم که تو هر ثانیم تو رو اونجا نبینم 😔                   کجا باید برم که بازم تا ابد به پای تو نشینم😔                      قراره بعد تو چه روزایی رو من تو تنهایی ببینم😔                    دیگه هر جا برم چه فرقی میکنه از عشق تو همینم😔
بابا چندش بابا بی مزه بابا حال به هم زن .دیگه ریپلای نکن حوصله ادما مزخرف مثل تو رو ندارم .ولی فکر ن ...

فقط امضات😂

عقده گشایی رو هم خوب اومدی ک خدارو شکر اصلا اهلش نیستی

حالا آروم باش😘نازی نازی😘

فک کنم واقعا هاری گرفتی

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

وای بقران مُردم از خنده اشکم دراومد البته ببخشی استارتر

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 ...

😂😂😂😂😂😂😂 منم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
2738
فقط امضات😂 عقده گشایی رو هم خوب اومدی ک خدارو شکر اصلا اهلش نیستی حالا آروم باش😘نازی نازی😘

اخرشم بگو پوست پیازی😂🤣🤣🤣

من میگم نازی نازی پوست پیازی🤣😂😂

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 ...

😂😂😂والا من چیزی بش نگفتم ولی با جواب دادنش شک کردم

خدا ببخشدمون

اسی جونم ،شما چندروز پیش نبودی گفتی خواهرت مطلقه س و کسی حمایتش نمیکنه و شما مجردی؟؟؟

دیدین دکمه لباس که یکم شل میشه چقدر بده ؟پس به زور آویزون نباشیدهروقت دیدی جات نیس خودت کنده شو برو....