2733
2734
عنوان

بیاین از شوهر بی غیرتم براتون بگم.....

| مشاهده متن کامل بحث + 2210 بازدید | 88 پست
الهی همیشه بخندی ولی یادت باشه خیلی زشته جلو کسی ک داره از غم و ناراحتیش میگ بخندی حالا میتونسی نگی ...

دقیقا درد شوهرم به کنار، میترسم واقعا مریضی گرفته باشم از شدت بی کسی اومدم اینجا تاپیک زدم که اینا بهم بخندن

خواهرامم گاهی با اکانت من تاپیک میزنن 🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوست پسرته و وظیفه ای در قبالت نداره آدمم حسابت نمیکنه فقط برای عشق و حالش میخوادت دوستت نداره چون ...

جوابتو نمیدم.... 

سلام اگه خدایی نکرده سگ گاز گرفت خیلی سریع محل گازگرفتگی رو با آب و صابون بشورید... خیلی سریع میکروب رو میکشه... و بعد برید دکتر

بانووووو!مردی کهدوستت داره عریانت نمیکنه!!! لباسعروس تنت میکنه!!! ❤️❤️❤️
2728
دقیقا درد شوهرم به کنار، میترسم واقعا مریضی گرفته باشم از شدت بی کسی اومدم اینجا تاپیک زدم که اینا ب ...

خانوم باشعور کسی به تو مشکلت نخندید

یکی گفت نامزدته یا دوس پسرت این تو بودی که حمله کردی بهش گفتی سواد نداری😐😐😐😐😐اونم گفت مثل اینکه واقعا هاری گرفتی،، من به جمله اون خانوم خندیدم توی اون لحظه که واقعا شما رو سگ گاز گرفته بود با اینکه من کلی ازتم عذر خواهی کردم

سلام اگه خدایی نکرده سگ گاز گرفت خیلی سریع محل گازگرفتگی رو با آب و صابون بشورید... خیلی سریع میکروب ...

سگ نبودربه بودش

دقیقا درد شوهرم به کنار، میترسم واقعا مریضی گرفته باشم از شدت بی کسی اومدم اینجا تاپیک زدم که اینا ب ...

استاتر عزیز واقعا هنگ کردم نمیدونم شوهرته یا دوس پسرت ولی اگر عقد نکردی بیشتر فک کن دربارش چون شوهر منم الان همینجوریه مریض میشم میگم ببر منو تست کرونا (ب فرض)بدم میگ توم ک همش وانمود میکنی مریض نه نمیخواد هیچیت نیس خیلی رفتار عذاب اوریه بیشتر فک کن 

برای سلامتی مامان خوشگلم دعا کنید 💔😔
2738
خانوم باشعور کسی به تو مشکلت نخندید یکی گفت نامزدته یا دوس پسرت این تو بودی که حمله کردی بهش گفتی س ...

من فقط خنده دیدم و مسخره بازی.... نمیدونم مفهوم شعور از نظر شما چیه ولی ما وقتی یکی تنها و دلشکسته س و مشکوکه به یه بیماری مهلکه جلوش نمی خندیم. حالا خندیدی هم حلالت دیگه کامنت گذاشتنت چیه 

استاتر عزیز واقعا هنگ کردم نمیدونم شوهرته یا دوس پسرت ولی اگر عقد نکردی بیشتر فک کن دربارش چون شوهر ...

نه گلم عقد نیستم، اره بلاکش کردم و دیگه جوابشو نمیدم اگه بتونم 🤦🏻

نه گلم عقد نیستم، اره بلاکش کردم و دیگه جوابشو نمیدم اگه بتونم 🤦🏻

اگ نتونستی و باهاش موندی ایندت شد مثل من هیچ وقت حق غر زدن نداری انتخاب ک میکنی باید پاش وایستی حواستو خوب جمع کن ❤

برای سلامتی مامان خوشگلم دعا کنید 💔😔