2733
2734
عنوان

نامزدم )عقد)بهم خیانت کرد چکا کنم

1538 بازدید | 81 پست

رفتم تو گوشیش انگار یاذش رفته بود رمز بزارع منی ک اصلا چکش نمیکردم دیدم اسکرین شات گرفته از تماس تصویریع خودشو یه دختره قیافه هاشونم معلوم بود صاف عکس یه دختر دگ هم دیدم ک اسکرین گرفته بود از پروفایل و شمارش نابود شدم خاب بود گوشیشو محکم کوبیدم رو دلش با گریه گفتمش مگ من چی کم گذاشتم برات و کلی فحش دادمش و گریه کردم اونم هیچی نگف مادرش اینا تو حال نشسته بودن گف ساکت شو الان میفهمن  من عصبی بودم نمیتونستک اروم شم محکم سرشو کوبید تو سرم گف یا میای دم در حرف بزنیم یا با موها میبرمت رفت منم رفتم دنبالش یهو داداشش اومد منم قیافم معلوم بود یه چیزیم هس هیگف چی شده من زدم زیرگریه اچمد بغلم کرد و سرمو بوس کرد منو مث خاهرش دوس داره گف چیشده زندگیم منم گفتم از داداش لاشیت بپرس بم خیانت کرده عصبی شد رف پیش داداشش گفتمش عکس تصویریشونو دیدم نامزدم ب گردن نمیگرف اخر سر اومد بزور مث روانیا دستمو کشید گف بیا حرف دارم بات رفتم گف اره من اونکارو کردم من نیاز ب هم صحبت داشتم عقد نبودیم اونموقع توهم هی باهام قهر بودی جوابم نمیدادی چیکار میکردم یعنی ازش متنفر شدم بعد کل خونوادش فهمیدن منی ک همش بی زبون بودم پیششون کلی زبون درازی کردم فحش دادم نامزدمو پیش همه گریه میکردم خلاصه شب خاب نداشتم تا صب گریه هی خونوادش میومدن بام حرف میزدن ارومم کردن خلاصه بزور فرستادنم باهاش بستنی بخورم  منم رفتم تو ماشین بحثمون شد زد تو صورتم باز ولی دگ اشکی نداشتم بریزم بعد خرم کرد با حرفاش میگف اون مال قبل عقده ولی خو همزمان با من بوده بعد دگ کشش ندادم بیخیالش شدم چون خونوادمم نمیزارن جداشم و اشتی کردم گفتمش یه فرصت دگ میدم گوشیت دگ رمز نمیزاری و نگاش میکنم

بی حس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره کناربیا

تنهاجایی که دردودل میکنم نی نی سایته این اخرین خطمه لطفا نی نی یارجان هیچوقت منو نترکون فقط بهم اخطار بده من خیلی دلم شکسته تنهادلخوشیمو ازم نگیر😔😔
2728

چقد کارات بچگانه بوده

😒

دقیقا بعد دیدن اون چیزای ک گفتی 

چرا شب موندی خونشون

تازه تو گوشتم زده

میگی طلاقم نمیتونم بگیرم

توروخدا انقد خوار و خفیف نکنین جنس مونثو

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿
2738

فقط میتونم بهت بگم خاک توسرت اگر پیش این بمونی واسه خیانت دلیل اورده :/

خر نشو چ خوب که تو عقد فهمیدی و سر و صدا کردی بنظرم جداشو یه کلام بگو نه اصلا هم نرم نشو

واقعا برادر شوهرت بت میگه زندگیم؟؟😐😐😐😐

امیدوارم حل بشه ولی حتما پیگیرباش حتما

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜

الان ما چی بگیم

نورای عزیزم نور چشمم خوشگلم دختر نازم مامانی دلش میخواد توو پیشش باشی از کوچولوییم اونوقتا ک خاله بازی میکردم همیشه دختر داشتم ب اسم نورا عزیز دل مامان توو با دل پاکت دعا کن زودتر بابایی بیاد توو زندگی مامان تا توو زود زود زود بیاایی پیشمون خیلی دلتنگتم عزیزکم❤

😐😐😐😐😐😐😐😐

فقط برادرشوهرت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ولی جدا شو بنظرم

خیانت میکنه دست بزن هم داره وای به حال بعدا

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2706