2733
2734
عنوان

نگرانی برای تخمکهام

158 بازدید | 10 پست

سلام عزیزان 

من دو بار حامله شدم سقط شد یکی چهار هفته و یکی هشت هفته هر دو بار هم جلوگیری طبیعی داشتم که حامله شدم و سپتوم هم داشتم عمل شدم که دکترا گفتن احتمال هشتاد درصد همین علت سقطت بوده ومشکلی که الان دارم اینه که من بعد ا سقطم که بخاطر بقایا رفتم سونو دادم بعد پایان پریود فولیکولام دو تا بود خیلی ریز در حد 1/5 و 2 میلی متر .و الآنم این ماه رفتم سونو بخاطر چکاب بعد عمل گفت فولیکول به درد بخور نداری .الان واسه همین نگرانم نکنه تخمکام مشکل داره .....اندازه تخمک چقدر باید باشه و در ضمن روز نهم بود که رفتم سونو و گفت آندومتر هم خیلی نازکه 5 میلی بود .......

منم فولیکول غالب نمیساخت با مصرف لنتروزول ساخته

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740
منم فولیکول غالب نمیساخت با مصرف لنتروزول ساخته

شما چند بار رفتی سونو ؟؟؟

ببین من دو بار که باردار شدم یعنی فولیکول غالب میتونم داشته باشم مگه نه ؟؟؟

اگه غالب نباشه که حاملگی صورت نمیگیره ...بعدش این می‌تونه علت سقط باشه یعنی فولیکول خوب نباشه سقط بشه؟

شما چند بار رفتی سونو ؟؟؟ ببین من دو بار که باردار شدم یعنی فولیکول غالب میتونم داشته باشم مگه نه ؟ ...

اره باید غالب باشه که باردار شی،،شاید کیفیتشون خوب نبوده

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️