2733
2739

شهر نیشابور 

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
همسر منم پارس خودرو نمیدونم چقدر میگیره هر دفه می پرسی میگه بتوچه ؟

عجبا😐

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 
همسر منم پارس خودرو نمیدونم چقدر میگیره هر دفه می پرسی میگه بتوچه ؟

اون جا روهم میدونم‌من چون از زیر مجموعه های سایپا هست اونا هم مث ایران خودرو ده به بالا 

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌
اون جا روهم میدونم‌من چون از زیر مجموعه های سایپا هست اونا هم مث ایران خودرو ده به بالا 

به نظرت با ۲۰ سال سابقه و مدرک فوق لیسانس چقدر میگیره یه دفه میگفت ۴ میلیون من گفتم برو خر خودتی هر دفه میپرسم میگه به تو ارتباطی نداره 

من ده میگم زیر بار نمیره یه دفه میگفت ۴۹۰۰ منم گفتم حتمان ضامن چتد نفر شدی از حقوقت کم میکن نمی دونی ...

فیش و که تا  خودش نخواد نمیتونی ببینی،اس ام اس حقوق براش میاد اگه همون لحطه به گوشی ش دسترسی داشته باشی،ولی میدونم خیلی بیشتر از ۴ ،۵ تومن میگیره، بن کارت چی داره یا مثلا گوشت و برنج بهش میدن

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌
2706