2737
2739
عنوان

منم ۲۷ سالمه دوس دارم شوهر کنم 😂

| مشاهده متن کامل بحث + 577 بازدید | 59 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

آخ که منم میومدم تو نی نی سایت میگفتم خوشبحالشون کاش منم ازدواج کنم ولی از هر چی ازدواج بیزار شدم بخدا به غلط کردن افتادم کاشکی که منم زندگیم درست بشه ترو به امام زمان هر کی پستمو میخونه از ته ته دلش برام دعا کنه که زندگیم رنگ خوشبختی بگیره الهی هر چی از خدا میخواین بهتون بده

یه ربع پیش پام بود رفتم دشوویی عوضش کردم😂

عه برو تنت کن پیش بینی کردم 3 ماه دیگه عقدته

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2740
آخ که منم میومدم تو نی نی سایت میگفتم خوشبحالشون کاش منم ازدواج کنم ولی از هر چی ازدواج بیزار شدم بخ ...

چجوری اشنا شدی

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ ❤️.       چون به چيزى اراده فرمايد بى ‏درنگ موجود مى شود 💗
عه برو تنت کن پیش بینی کردم 3 ماه دیگه عقدته

😂😂😂

چقد پیش بینیت نزدیکه

حالا لباس چی بپوشم

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ ❤️.       چون به چيزى اراده فرمايد بى ‏درنگ موجود مى شود 💗
ی حس ششمی بگه من شوهر آینده م چاقه یا لاغر خوشبخت میشم باهاش چنتا بچه میارم پسر یا دختر

چاق 

کچل

مهربون 

۲ تا دختر

😂😂😂 چقد پیش بینیت نزدیکه حالا لباس چی بپوشم

مهم نیست همون شلوار مهم تره😁😁😁

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2706