2733
2734
عنوان

منم ۲۷ سالمه دوس دارم شوهر کنم 😂

| مشاهده متن کامل بحث + 577 بازدید | 59 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقن تو حس ششمی 😅

اومد تو ذهنم 😁

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ ❤️.       چون به چيزى اراده فرمايد بى ‏درنگ موجود مى شود 💗
2728
مشکلتون چیه

رفتارای خوبی نداره چیزایی که اصلا قبل ازدواج رو نکرده بود اینکه ادم بشدت کثیفی هست اینکه لجبازه مثلا میگفت من منطقی ام ولی بخدا نیست عصبیه همش منو میچزونه چپ میره راست میاد میگه من میرم معتاد میشم قبل ازدواج میگفت من نمازامو میخونم فقط صبحام قضا میشا ولی کلا نماز نمیخونه خود زنی میکنه لباساشو پاره میکنه و.... بخوام بگم میشه مثنوی هفتادمن

2740
رفتارای خوبی نداره چیزایی که اصلا قبل ازدواج رو نکرده بود اینکه ادم بشدت کثیفی هست اینکه لجبازه مثلا ...

چن وقت دوست بودید

کثیف ینی به نظافت شخصیش اهمیت نمیده

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ ❤️.       چون به چيزى اراده فرمايد بى ‏درنگ موجود مى شود 💗
چن وقت دوست بودید کثیف ینی به نظافت شخصیش اهمیت نمیده

آره اصلا اهمیت نمیده اگر بگم چجوریه حالت بد میشه 

ببین دوست نبودیم از طریق سایت همسریابی ایشون درخواست داد بعد پیام دادیم و تلفن کردیم بعد حضوری همدیگرو دیدیم البته با خانواده یعنی کلا سنتی بودیم چون هر دو خانواده هامون سنتی بودیم به همین خاطر نشد دویت باشیم ولی ۶ ماه نامزد بودیم حتی مشاوره هم رفتیم ولی مشاورش حیف پول بود واقعا 

آره اصلا اهمیت نمیده اگر بگم چجوریه حالت بد میشه  ببین دوست نبودیم از طریق سایت همسریابی ایشون ...

من فکر کردم دوست بودید

تو دوستی خیلی چیزا مشخص میشه

آره دقیقا و ابن خیلی خوبه

میشه بپرسم تو کدوم سایت 

اخه این سایتا زیاد هست

بعدد به خانوادت تونستی بگی از طریق سایت اشنا شدید

آره اونا خودشون درجریان بودن از اولش سایت شیدایی

چه خانواده پایه ای

2706